Tomasz Malczewski

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

O Doradcy

Absolwent Wydziału Zarządzanie i Marketingu UG, ukończył liczne kursy i szkolenia dot. sztuki skutecznej sprzedaży, negocjacji i komunikacji.
Ma bogate doświadczenie menadżerskie, przez wiele lat pracując na stanowiskach kierowniczych nadzorował sprzedaż i marketing, m.in. jako v-ce prezes Poczty Polskiej, założyciel i członek zarządu spółek z branży nowych technologii.
Przeszedł do naszej firmy prosto z największego biura nieruchomości na świecie - prestiżowego Sotheby’s - gdzie w 2017 roku uzyskał tytuł „Pośrednika roku”.
Już po kilku miesiącach pracy w White Wood Nieruchomości wykazał się niezwykłą skutecznością realizując transakcje o rekordowej wartości.

Specjalizuje się w rynku nieruchomości luksusowych i premium obsługując klientów zamożnych, często też znane osobistości sportu i kultury. Są to klienci niezwykle wymagający i szczególnie cenią sobie profesjonalizm, kulturę i dyskrecję Tomka.

Od zawsze Gdynianin zaangażowany w samorządzie w rozwój swojego miasta.
Prywatnie szczęśliwy ojciec 2 dzieci, uwielbiający aktywnie spędzać z nimi czas. Miłośnik dobrej książki i filmu oraz eksplorator kulinarny.

Zobacz moje oferty

Galeria

Referencje