Paweł Wysocki

Zastępca Dyrektora Zarządzającego
Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

O Doradcy

Paweł specjalizuje się w sprzedaży domów oraz mieszkań rodzinnych. W White Wood Nieruchomości odpowiedzialny jest również za segment inwestycji deweloperskich. Jest ekspertem rynku gdyńskiego. Potrzeby klientów i potencjalnych inwestorów zabezpiecza dzięki obszernej wiedzy zarówno na temat unikalnych walorów tego miasta, jak i jego mieszkańców.

Paweł jest Doradcą Nieruchomości na 100%. Do każdego klienta i każdej oferty podchodzi z wielką rzetelnością oraz z zaangażowaniem. Złożone sprawy sprzedaży traktuje jako wyzwanie. Mając na uwadze wysoką skuteczność, każdorazowo poddaje analizie strategię swoich działań i konfrontuje metody klasyczne z nowymi rozwiązaniami, tak by osiągnąć oczekiwaną efektywność w możliwie krótkim czasie. W codziennej pracy służy klientom pomocą, jest niezwykle cierpliwy, chętnie dzieli się wiedzą na temat segmentu nieruchomości w Trójmieście.

Z wykształcenia jest oceanografem, wiedzę zdobywał również podczas studiów podyplomowych z Zarządzania Projektami w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego.

Od dziecka mieszkaniec Trójmiasta, nie wyobraża sobie życia w innym miejscu. W życiu prywatnym pasjonuje się żeglarstwem morskim, którym przez wiele lat zajmował się zawodowo zarówno jako kapitan, jak i organizator wyjazdów pod żaglami. Posiada także turystyczną licencję pilota samolotowego.

Zobacz moje oferty

Galeria

Referencje