Biuro nieruchomości w segmencie Premium | White Wood Nieruchomości

Najważniejsi są ludzie

Nic nie tworzy tak ogromnego potencjału naszego biura, jak osoby, które je tworzą. Wartości, które są dla nas ważne to profesjonalizm, kompetencje i kultura. Są one filarami naszej pracy.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół

Nic nie tworzy tak ogromnego potencjału naszego biura, jak osoby, które je tworzą. Wartości, które są dla nas ważne to profesjonalizm, kompetencje i kultura. Są one filarami naszej pracy. Dla nas wszystkich wspólnym mianownikiem jest filozofia White Wood Nieruchomości.

Pracujemy według określonych standardów, którymi kierujemy się we współpracy z naszymi klientami. Łączy nas wspólna wizja i pasja. Bardzo cenimy sobie relacje, jakie zbudowaliśmy w naszym zespole. Wiemy doskonale, że każdy z nas jest oddany swojej pracy i jest ona dla niego ważna. Osobowościowo doskonale się uzupełniamy i tworzymy team gotowy na wszelkie wyzwania. Energia i entuzjazm, pozytywna synergia, dzielimy się nią z naszymi klientami.

Biuro

Anna Podbielska
Kierownik ds. Marketingu
Gdańsk, Gdynia

Aneta Dopka
Kierownik ds. Finansowych
 

Monika Gajewska
Menedżer ds. Marketingu
 

Joanna Wińczewska
Asystentka Zarządu
 

Dominika Sierzputowska
Asystentka biura
Oddział Gdynia

Paulina Majer
Asystentka biura
Oddział Gdańsk

Elżbieta Bielińska
Asystentka Zespołu
Oddział Gdańsk

White Wood Nieruchomości sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego united union flagDowiedz się więcej