2019 – lubię to! Czyli podsumowanie roku z White Wood Nieruchomości!

03-02-2020

2019 – lubię to! Czyli podsumowanie roku z White Wood Nieruchomości!
Co to był za rok! Setki wyzwań, dynamicznych zdarzeń i niesamowitych sukcesów i to tylko w 12 miesięcy! ?

Dziękujemy 2019 za ogrom pozytywnych doświadczeń i… nie zwalniamy tempa!

Podsumowując rok 2019 w White Wood Nieruchomości imponują przede wszystkim liczby.

Dwa oddziały White Wood Nieruchomości w Gdańsku i w Gdyni, 23 agentów nieruchomości, 49 dni otwartych – to robi wrażenie!

W kończącym się roku zawarto 365 transakcji czyli o 115% więcej niż w roku 2018, a średnia cena sprzedaży wyniosła 1 000 500 zł.

Doradcy z White Wood Nieruchomości zazwyczaj zamykali sprzedaż w ciągu maksymalnie 3 miesięcy , także dzięki prężnej współpracy 2 oddziałów firmy.

Biuro wyróżnia również procent ofert na wyłączność, bo to aż 75%, które świadczą o wyjątkowej ofercie na rynku.

Jak wynika z analiz wewnętrznych dzięki sprzedaży swojej nieruchomości z White Wood klienci zyskali od 5-7% na wartości swoich nieruchomości.

O tym, że White Wood Nieruchomości jest jednym z najlepszych biur w Trójmieście, z segmentu Premium, świadczą najlepsi agenci, którzy tu pracują oraz ich sukcesy! A niewątpliwie ogromy sukces w mijającym roku ma na koncie Sebastian Wielgus, kierownik oddziału w Gdańsku, który w rankingu największego portalu nieruchomości OTODOM otrzymał prestiżowy tytuł „Najlepszego Pośrednika roku 2019”.

Sebastian jest znakomitym agentem i managerem oraz chętnie dzieli się wiedzą prowadząc cykliczne warsztaty i szkolenia merytoryczne wewnątrz firmy. Już ma ambitne plany na Nowy Rok, bo sam wysoko postawił poprzeczkę!

Rok 2019 to nie tylko sukcesy firmy, ale także sukcesami naszych Partnerów! White Wood Nieruchomości jako firma stworzona z pasji, docenia pasje innych. Od dwóch lat wspieramy żeglarzy tworzących White Wood Sailing Team, który w tym roku zajął 1 miejsce w Błękitnej Wstędze Zatoki Gdańskiej w kategorii jachtów mieczowych, jednokadłubowych, legendarnych 505.

W przyszłym roku White Wood Sailing Team wystartuje w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Szwecji! Przygotowania do tego wyzwania już trwają!

White Wood Nieruchomości nie zwalnia tempa mając kolejne ambitne plany rozwoju.

Rok 2020 będzie z pewnością bardzo pracowity, gdyż rynek nieruchomości staje się coraz bardziej dynamiczny, a klienci wymagający. Wszystko wskazuje na to, że będzie to wspaniały rok, a White Wood Nieruchomości utrzyma tytuł LIDERA NIERUCHOMOŚCI PREMIUM W TRÓJMIEŚCIE.

Wszystkim naszym Przyjaciołom, Klientom, Współpracownikom i Sympatykom szczerze życzymy spełnienia planów zarówno zawodowych jak i rodzinnych w nadchodzącym 2020 roku!