Adrian Smagliński agent ostatniego kwartału 2023!

15-01-2024

Podejście do Klienta wyróżnione: Adrian Smagliński Agentem Kwartału

 

W IV Kwartale 2023 roku Agentem Kwartału został Adrian Smagliński. Zadecydowała po pierwsze ilość sfinalizowanych transakcji, a po drugie godny docenienia sposób, w jaki Adrian buduje relacje ze swoimi Klientami. Czyli: imponujące liczby z jednej i kompetencje miękkie z drugiej strony.

 

Imponujące liczby i twarde dane biznesowe wraz ze świetną umiejętnością budowania relacji – to nie jest oczywiste połączenie!

Zdradzimy w tym miejscu zawodowy sekret: to właśnie poruszający się płynnie w obu tych światach Agenci zgarniają nagrody.

White Wood ich przyciąga, bo możliwość rozwinięcia skrzydeł w sprzedaży idzie tu w parze z atmosferą, czyli tym, co nieuchwytne. Jednym z takich agentów jest Adrian Smagliński, nasz Agent Kwartału!

 

Nieoczywista droga do tytułu Agenta Kwartału

Niektórzy od początku stawiają na nieruchomości. Inni agenci przychodzą do nich po zebraniu bogatego doświadczenia życiowego w innych branżach. Często z perspektywy okazuje się, że mimo nieoczywistej ścieżki, wszystko po drodze było „po coś”. W historii Adriana też tak jest.

  • Skończył psychologię biznesu i zarządzania, co przydaje mu się każdego dnia w pracy agenta nieruchomości.
  • Później pracował w mniejszych i większych firmach w Wielkiej Brytanii – dziś Klienci doceniają jego bezbłędny British English.
  • Lata doświadczenia w sprzedaży pozwalają mu na bezproblemowe negocjacje i uzyskiwanie najlepszej ceny dla swoich Klientów.
  • Liczne szkolenia z negocjacji, takie jak Sandler Training System czy IMDM, pomagają mu lepiej rozumieć niuanse zawodu i dostrzec nieoczywiste okazje.

Wszystko to sprawiło, że od 2019 r. świetnie odnalazł się w świecie nieruchomości.

A prywatnie? Adrian ma córkę Anastazję, chętnie uprawia sporty i uważa, że każdy z nas ma decydujący wpływ na swój los, według dewizy Jacksona Browna, Jr., który twierdził, że okazja tańczy z tymi, którzy odważyli się wyjść na parkiet. Takie podejście bardzo ułatwia pracę agenta – pomaga nie przegapiać szans i działać nawet tam, gdzie inni mogliby się wahać.

 

Podsumowanie roku – Adrian Smagliński

Rok 2023 upłynął Adrianowi pod hasłem: „od sukcesu do sukcesu”. Najpierw sprzedał 4 mieszkania w… tej samej inwestycji, a później udało mu się zamknąć grudzień (miesiąc niełatwy, pełen wyjazdów i dni wolnych…) aż sześcioma udanymi transakcjami. Doceniliśmy jego niezwykłe zaangażowanie i imponujące wyniki i życzymy równie udanego 2024 r.!