Agent Kwartału I w White Wood Nieruchomości – Karolina Michalak

25-04-2023

Ten kwartał zdecydowanie należał do Karoliny Michalak, która wyróżniła się zarówno na tle pozysków jak i zrealizowanych transakcji.

 

Absolwentka Politechniki Gdańskiej, wydziału architektury z tytułem magistra inżyniera architekta. Jej przygoda z branżą nieruchomości zaczęła się w 2020 roku. Mimo młodego debiutu w dossier Karoliny znajdziemy licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz certyfikat poświadczający ukończenie kursu Sandler Selling System.

Jak trafiła do White Wood? Po nitce do kłębka. Zamiłowanie do budynków oraz pięknych wnętrz z niemalże magnetyczną siłą przyciągnęło Karolinę do siostrzanej domeny architektury, jaką są nieruchomości. Teoretyczna i praktyczna wiedza architektoniczna, którą posiada nasza agentka, jest cenną wartością w branży przestrzeni mieszkalnych sektora Premium.

 

Poza pracą? Karolina skupia się na podróżach. Odwiedza różne zakątki świata, dzięki czemu jej poczucie stylu, elegancji i wiedza ciągle są na najwyższym, światowym poziomie. Poza tym Karolina stawia na rozwój osobisty, dlatego z chęcią sięga po literaturę związaną właśnie z tą tematyką.

 

A co nasza specjalistka mówi na temat pracy w White Wood:

 

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Już od samego początku staram się tworzyć z nimi prawdziwą, głęboką relację. Pojedyncze transakcje przekładają się na wiele poleceń i długofalowych kontaktów. Zadowolony klient to najlepsza nagroda dla mnie i właśnie po to to robię.

 

Zapraszamy do kontaktu z White Wood.

Karolina Michalak
k.michalak@whitewood.pl
+48 532 365 552