Agent Kwartału III w White Wood Nieruchomości – Tomasz Malczewski

26-10-2022

Agent Kwartału III w White Wood Nieruchomości – Tomasz Malczewski

Podsumowanie trzeciego kwartału za nami. A po dokładnej i wnikliwej analizie wyników naszych Agentów wiemy jedno! Trzeci kwartał zdecydowanie należał do Tomka. Dowody? Rekordowe transakcje w segmencie luksusowych nieruchomości w Gdyni.

 Dom na Kamiennej Górze za ponad 6 mln, dom w Orłowie za niespełna 5,3 mln, apartament w Orłowie za niespełna 1,5 mln oraz apartament w Yacht Parku za niespełna 1 mln… a to jeszcze nie wszystkie transakcje jakie przeprowadził Tomek w ubiegłym kwartale.  Nic dodać, nic ująć. Ciekawe co przyniesie następny!  

Tomasz Malczewski – człowiek do zadań specjalnych

Specjalista ds. nieruchomości premium działający w Gdyni, Gdańsku i Sopocie. Kiedy wszyscy stoją w szeregu, on z niego wychodzi i to pewnym krokiem. Ma olbrzymie doświadczenie w skutecznej negocjacji, a sprzedaż w jego wydaniu najprawdziwszą sztuką. O sprzedaży nieruchomości wie wszystko i prawdopodobnie jeszcze więcej. Prywatnie ojciec, kulinarny eksperymentator. Oto Tomek. Tomasz Malczewski – agent nieruchomości do zadań specjalnych marki White Wood z Gdyni.

Gdyński pośrednik nieruchomości z licencją na sprzedawanie

Tomek jest szczęśliwym posiadaczem certyfikatów oraz dyplomów z licznych szkoleń i kursów, które potwierdzają te umiejętności. O takich ludziach mówi się, że mają kindersztubę, rodzaj wysublimowanej elegancji, kultury komunikacji. Tomek jest agentem nieruchomości, który szanuje swoich klientów. Z kolei klienci cenią profesjonalizm Tomka. Nic dziwnego, że obsługa zamożnych i wymagających person świata biznesu, sportu czy kultury przychodzi mu z wielką swobodą.

 Trójmiasto w skali premium

Znaki rozpoznawcze? Doświadczenie, skuteczność, niezawodność. Tomek to absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu UG. Jest nie tylko agentem nieruchomości z Gdyni, ale to też gdynianin z krwi i kości. Od zawsze mocno zaangażowany w rozwój swojego miasta. Trójmiejski rynek (luksusowych) nieruchomości nie ma przed nim tajemnic.