Agent nieruchomości z Gdyni. Tomasz Malczewski – człowiek do zadań specjalnych

13-12-2021

Agent nieruchomości z Gdyni. Tomasz Malczewski – człowiek do zadań specjalnych

Specjalista ds. nieruchomości premium działający w Gdyni, Gdańsku i Sopocie. Kiedy wszyscy stoją w szeregu, on z niego wychodzi i to pewnym krokiem. Ma olbrzymie doświadczenie w skutecznej negocjacji, a sprzedaż w jego wydaniu najprawdziwszą sztuką. O sprzedaży nieruchomości wie wszystko i prawdopodobnie jeszcze więcej. Prywatnie ojciec, kulinarny eksperymentator. Oto Tomek. Tomasz Malczewski – agent nieruchomości do zadań specjalnych marki White Wood z Gdyni.

 

 Trójmiasto w skali premium

Znaki rozpoznawcze? Doświadczenie, skuteczność, niezawodność. Tomek to absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu UG. Jest nie tylko agentem nieruchomości z Gdyni, ale to też gdynianin z krwi i kości. Od zawsze mocno zaangażowany w rozwój swojego miasta. Trójmiejski rynek (luksusowych) nieruchomości nie ma przed nim tajemnic.

CV Tomka posiada spory kaliber. Menedżer, a także wiceprezes dużej Polskiej firmy, założyciel oraz członek zarządu spółek z branży nowych technologii. Do naszego biura nieruchomości w Gdyni przybył z Sothebys – prestiżowej agencji o globalnym zasięgu. Tam w 2017 roku otrzymał tytuł „Pośrednika roku”.

Dziś to Sopot, Gdańsk oraz Gdynia, jako centra nieruchomości premium, tworzą środowisko naturalne Tomka.

 

Gdyński pośrednik nieruchomości z licencją na sprzedawanie

Nie da się zawrócić kijem Wisły? Tomek udowodni, że się da! To tytan pracy. Pewną ręką zmiata z planszy każde wątpliwości klientów. Czyżby za jego zdolnościami negocjacyjnymi stały magiczne zaklęcia? Nie! To nie ta bajka. Tomek jest szczęśliwym posiadaczem certyfikatów oraz dyplomów z licznych szkoleń i kursów, które potwierdzają te umiejętności. O takich ludziach mówi się, że mają kindersztubę, rodzaj wysublimowanej elegancji, kultury komunikacji. Tomek jest agentem nieruchomości, który szanuje swoich klientów. Z kolei klienci cenią profesjonalizm Tomka. Nic dziwnego, że obsługa zamożnych i wymagających person świata biznesu, sportu czy kultury przychodzi mu z wielką swobodą.

 

 

Unstoppable! Luksusowe nieruchomości nad morzem pod znakiem White Wood

Rok 2020 zdecydowanie należał do Tomka. Dowody? Po pierwsze rekordowe transakcje w segmencie luksusowych nieruchomości w Gdyni, Gdańsku i Sopocie. Po drugie nagroda White Wood dla specjalisty o najwyższej średniej wartości sprzedaży. Nic dodać, nic ująć. Ciekawe co przyniesie następny!

 

Zapraszamy do kontaktu z White Wood.

 

Tomasz Malczewski

t.malczewski@whitewood.pl

+48 602 758 708