Agentka II Kwartału w White Wood Nieruchomości – Monika Sadowska

08-08-2022

Profesjonalna agentka, dla której bezpiecznym portem są… nieruchomości

Monika Sadowska śmiało „łapie życie za ster” i wypływa na szerokie wody. To kobieta, która lubi przekraczać granice. Czasem nawet dosłownie! Przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, które przemierzyła wzdłuż i wszerz, jednak zdecydowała zacumować w Trójmieście, do którego przywiozła należytą śmiałość do biznesowego działania, przekonanie o własnej sprawczości i apetyt na sukces. Znakomity angielski umożliwia jej bezproblemową obsługę klientów anglojęzycznych.

 

Sprzedaż mieszkań i domów klasy premium? Bez tajemnic!

Monika ukończyła Wyższą Szkołę Turystyki i Hotelarstwa oraz kierunek business w Akademii Morskiej w Gdyni. Choć w duszy jest morskim wilkiem, kły szlifowała na sprzedaży. Zajmuje się nią od ponad kilkunastu lat  z czego od 2018 roku perłą w koronie jej doświadczenia są nieruchomości premium, zlokalizowane na terenie ukochanego Trójmiasta. Monika pieczołowicie wybiera te najbardziej dopracowane i „z duszą”, które znajdują miejsce w ofercie White Wood. Pisząc wprost – nie grzeją tam jednak zbyt długo miejsca. Monika stawia sobie za cel ich możliwie szybkie połączenie z nowymi właścicielami. A los sprzyja odważnym!

Ambicja i chęć nieustannego podnoszenia kwalifikacji popychają Monikę do kontynuowania przygody z edukacją. Gdy pojawia się możliwość uczestnictwa w warsztatach, nikt nie zdąży powiedzieć „wszystkie ręce na pokład”. Monika już tam jest, całą sobą!

Jednym z ostatnich odbytych programów szkoleniowych jest Master Business Training u Kamili Rowińskiej oraz licencjonowany kurs organizowany przez Sandler Training Polska. Klienci mogą mieć pewność, że są pod opieką nie tylko kompetentnego agenta, ale także prawdziwego partnera w procesie sprzedaży lub zakupu nieruchomości premium. Nie zabraknie merytorycznych rozmów o obiekcjach, dobrego humoru i oczywiście prawa do „nie”. W końcu w sprzedaży chodzi przede wszystkim o wzajemne zaufanie i szacunek. Dla Moniki to priorytety, które pozwala jej budować trwałe i satysfakcjonujące relacje biznesowe.

 

Gdy praca jest pasją… nie przepracujesz ani jednego dnia!

Takie szczęście i przywilej to dla nasze agentki nieruchomości z Trójmiasta codzienność.

  • Nieruchomości pozwalają łączyć składniki, które są moimi ulubionymi smakami życia. To nieustanne wyzwania, rozwój, możliwość poznawania nowych miejsc i ludzi. Czerpię ogromną satysfakcję, gdy moja oferta będzie nie tylko uszyta na miarę”, ale przewyższy oczekiwania klienta. Poza transakcjami inwestycyjnymi często chodzi przecież o tak wyjątkową przestrzeń, jaką jest apartament czy dom. Tu wszystko musi być w punkt”. I właśnie takie trafianie do celu znajduje się na mojej zawodowej liście „TO DO”– wyjaśnia Monika Sadowska.

Jeśli nie luksusowe nieruchomości nad morzem to…

Góry czyli narty lub Mazury żeglowanie.  Zawsze aktywnie i w doborowym towarzystwie. A kiedy przychodzi ochota na uspokojenie, w zaciszu rodzinnego domu, czasami zasiada przy pianinie. Jak z nut, jedynie gra. I nigdy nie na nerwach. Te potrafi utrzymać na wodzy, nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Jej dwójka dzieci może to potwierdzić!

Jeśli szukasz ekskluzywnych nieruchomości w Trójmieście – Monika mówi: “Zapraszam do współpracy “