Agentka Kwartału w White Wood Nieruchomości – Monika Ptaszyńska

25-05-2022

Specjalistka ds. nieruchomości w Gdańsku – Monika Ptaszyńska – agentka z wiatrem we włosach

Dynamiczna i energiczna. Kiedy trzeba, płynie pod prąd. Jeśli planuje, natychmiast realizuje. Zapał to kropla w morzu jej wszystkich zalet. Monika Ptaszyńska – specjalistka w obsłudze luksusowych nieruchomości w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, której kierunek zawodowej ścieżki wyznaczyła miłość do sportów wodnych.

Voyage, voyage

Monika – z zawodu instruktor kitesurfingu, z zamiłowania także globtroterka. Choć podróże prowadziły ją w różne szerokości geograficzne, Trójmiasto okazało się mieć niemalże magnetyczne przyciąganie. Tu mieszka i tu pracuje. Jak trafiła do White Wood? Po nitce do kłębka… Monika szukała odpowiednich apartamentów dla swoich klientów, z którymi trenowała kitesurfing. W ten sposób doskonale poznała sektor nieruchomości premium w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie i stwierdziła: „This is it!”. Dołączając do załogi White Wood, okazało się, że po prostu odbiera na tych samych falach. Jej doświadczenie i zawodowe aspiracje bezbłędnie wpisały się w filozofię firmy. Powstał więc wspaniały synchron na płaszczyźnie zawodowej, a także prywatnej.

Agentka nieruchomości z Gdańska – siła jest kobietą!

 

A „Życie to przygoda, którą trzeba przeżyć!”. Etos swojej pracy i sport darzy równie ogromnym szacunkiem. Monika jest silną, niezależną kobietą, niebojącą się wyzwań. Niestraszny jej duch sportowej rywalizacji. Kocha aktywność, bliskość natury, a przede wszystkim ludzi. Bezpośredni kontakt z klientem to dla niej kolekcjonowanie nowych, niepowtarzalnych doświadczeń. Wobec wszystkich, których spotyka na swojej życiowej oraz zawodowej drodze, jest ciepła, miła i cierpliwa.

Mówi się, że morze sprzyja odważnym. Monika zdecydowanie do nich należy. Z sukcesem przenosi sportowe wartości na grunt zawodowy. W jej przypadku zaangażowanie i konsekwencja dotyczą zarówno realizacji określonego celu, jak i takich zdolności organizacyjnych, które ten cel pozwalają osiągnąć.

Co mówią klienci?

Że dla Moniki wiatry są pomyślne. Dlaczego? Bo jest wzorcowym agentem nieruchomości.

Monika dopina transakcje na ostatni guzik. I nie byłaby sobą, gdyby nie dała z siebie 100%. Zawsze rzetelna i profesjonalna. A w branży luksusowych nieruchomości to kluczowe wartości. Monika ceni współpracę z klientami, klienci cenią Monikę. My natomiast doceniamy fakt, że w szeregach naszego biura mamy tak kompetentną i życzliwą osobę.

Domy wolnostojące premium

To domena Moniki. Jako specjalista ds. sprzedaży domów segmentu premium obsługuje transakcje cieszące się zainteresowaniem klientów stawiających wysokie, jeśli nie najwyższe, wymagania. Potwierdzeniem jej niezawodności i osiągnięć jest jeszcze cieplutkie wyróżnienie przyznane przez biuro White Wood za rok 2021. Właśnie dzięki takim agentom jak Monika segment nieruchomości premium w Gdańsku, Gdyni i Sopocie pozostaje w najlepszych rękach.