Dołącz do naszego zespołu!

26-04-2022

Szukasz ambitnych wyzwań? Chcesz rozwijać swoje kompetencje w segmencie nieruchomości premium?

Voilà! Mamy coś dla Ciebie.

Wanted:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI W TRÓJMIEŚCIE

Kim jesteśmy?

Nie będziemy mydlić Ci oczu… Jesteśmy agentami do zadań specjalnych, koktajlem różnorodnych osobowości. Marka White Wood to lata doświadczeń, setki klientów i milionowe inwestycje.


Co jest dla nas najważniejsze?

Etyka zawodowa, rzetelność, obsługa na najwyższym poziomie oraz przyjazna atmosfera w zespole, rozumiesz: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. :)

 

Masz doświadczenie w sprzedaży dóbr luksusowych?

Potrafisz budować znakomite relacje z klientami?

Twoja kultura osobista jest wzorowa?

 

Jeśli wspólnym mianownikiem odpowiedzi na te pytania jest zdecydowane „TAK”, zapraszamy na pokład!

 

Czego oczekujemy?

☑ Zainteresowania tematyką nieruchomości (szczególnie sektorem premium) i znajomości topografii Trójmiasta.

☑ Doświadczenia w zawodzie.

☑ Swobody w kontaktach interpersonalnych.

☑ Motywacji i zaangażowania.

☑ Samodzielności w działaniu, umiejętność planowania i organizacji pracy.

☑ Prawa jazdy oraz samochodu.

 

Mile widziana: 

☑ Licencja pośrednika

 

Co oferujemy?

☑ Ciekawą pracę z interesującymi, pełnymi pasji ludźmi.

☑ Samodzielne stanowisko i elastyczny czas pracy.

☑ Sympatyczne premie kwartalne.

☑ System prowizyjny – wysokie wynagrodzenie dopasowane do Twoich oczekiwań i potencjału.

☑ Możliwość podnoszenia kwalifikacji w kontekście dynamicznego rozwoju marki.

☑ Marketing osobisty.

☑ Samochody dla najlepszych agentów.

 

Konfucjusz powiedział: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w swoim życiu.” Nie zawiedź Konfucjusza. Zgłoś się do White Wood! :)

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wyślij swoje CV!

rekrutacja@whitewood.pl

 

Wysyłając CV, nie zapomnij umieścić tej formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez White Wood Nieruchomości Sp. z o.o., na potrzeby rekrutacji na stanowisko doradca ds. nieruchomości. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest White Wood Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 24/11, 81-372, Gdynia. ” Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż rok. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”