Gdynia Redłowo – dzielnica z potencjałem inwestycyjnym

01-12-2016

Obsługa sprzedaży i promocja oferty

Ostatnie lata dla Gdyni upływają pod znakiem intensywnego rozwoju. Jest miastem, dobrze prosperującym i przyjaznym dla swoich mieszkańców. Dziś zaglądamy do dzielnicy Redłowo. Sprawdzamy, jakie możliwości daje ten wyjątkowy punkt na mapie Gdyni.


Zainteresowani tematem inwestowania w nieruchomości nie mogą pominąć w swoich rozważaniach wyjątkowego Redłowa. Jest to dzielnica położona strategicznie względem serca miasta – około 3,5 km od centrum, dobrze skomunikowana. Znaczną jej część zajmują obiekty wzniesione już po wojnie. Są to zarówno domy jednorodzinne, jak i budynki mieszkalne. Tereny rekreacyjne, bliskość pasa nadmorskiego i sąsiedztwo lasu, położonego na klifach Zatoki Gdańskiej, to cechy, które mogą tutaj przesądzać o sukcesie i opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych. Jak wiadomo zakup nieruchomości pod wynajem długo- i krótkoterminowy to inwestycja na lata. Jest jednak sensowną alternatywą dla lokaty, dającą rentowność na satysfakcjonującym poziomie.

Redłowskie ceny

Średnia stawka najmu mieszkania w Redłowie porównywalna jest z cenami w Orłowie, jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Gdyni. Za dwupokojowe mieszkanie w Redłowie najemca musi zapłacić ok. 2.500 zł miesięcznie, za lokal trzypokojowy już 3.500 zł, zaś za czteropokojowe nawet do 5.000 zł. Jeśli chodzi o wynajem domów – ceny wahają w przedziale 3.000 – 6.000 zł, w zależności od lokalizacji, standardu wykończenia oraz metrażu.

Oferta dla potencjalnych inwestorów

Nieruchomość położona w Redłowie. Czterokondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 465 m2, po remoncie przeprowadzonym w 2008 roku. Charakteryzuje go wysoki standard zabudowy. Inwestycja w tę nieruchomość polecana jest na zabezpieczenie przyszłości zarówno ze względu na walory samego budynku, układ wnętrza – zapewniający ciekawe możliwości rearanżacyjne (np. podział na kilka mniejszych mieszkań), jak i wykorzystanie aktualnego potencjału biznesowego (pod wynajem przedsiębiorcom). W domu możliwe jest prowadzenie działalności w postaci wynajmu pokoi w systemie dobowym czy dzierżawy pomieszczeń, np. pod gabinety medyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą