Gdynia Śródmieście – źródło inspiracji

05-01-2017

Finalizacja transakcji

Dzielnica autentyczna, miejsce spotkań towarzyskich, niepowtarzalnych smaków i obrazów wyjątkowej architektury. Nic dziwnego, że wciąż wzrasta liczba klientów z Polski i z zagranicy zainteresowanych tą ciekawą przestrzenią zarówno pod kątem zamieszkania, jak i inwestycyjnym.


Gdynia Śródmieście – to szczególnie tutaj na każdym kroku rozlegają się historyczne opowieści tego miasta, przy jednoczesnym brzmieniu tętniących życiem i pulsujących barwami świateł ulic. Ma w sobie niepowtarzalny potencjał, coraz częściej doceniany przez osoby stawiające na styl i komfort. Życie w tej części miasta zapewnia nie tylko dobrą komunikację i szybki dostęp do infrastruktury, lecz także poczucie spełnienia i prestiżu.

Wyjątkowe emocje wzbudzają tutaj zabudowania, które w krajobrazie dzielnicy pojawiły się jeszcze przed wojną. Układ urbanistyczny śródmieścia Gdyni uznano za jeden z najważniejszych dla polskiej historii i kultury. Jej architektura to powód do dumy i inspiracja dla dalszych pokoleń. Mówi się o Gdyni, że jest miastem przyszłości, wyjątkowo popularnym nie tylko wśród jego mieszkańców, lecz także inwestorów i turystów. Prognozy dla rynku luksusowych nieruchomości w Trójmieście są pozytywne, w 2017 roku szacuje się wrost nawet o 15-17%.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się wokół ul. Abrahama 13, gdzie stoi tzw. Kamienica Rybacka. To wyjątkowy budynek z historią w tle, który na nowo został oddany do użytku w grudniu 2014 roku. Dziś jego charakter to współczesna architektura w stylu industrialnym. Całkowicie przeszklona frontowa fasada razem z nadzwyczajnymi drzwiami typu porte fenetre tworzą wyjątkowe połączenie i jednocześnie budują klimat ekskluzywności i komfortu.

Połączenie dobrych gdyńskich tradycji z nowoczesnością

Tego typu nowoczesne kamienice z duszą cieszą się dziś w Polsce dużą popularnością. Przyznać jednak trzeba, że w centrum Gdyni nie znajdziemy takiej drugiej inwestycji, usytuowanej dodatkowo 500 metrów od morza. Być może właśnie dlatego duża część oferty Kamienicy została już wyprzedana. Aktualnie dostępnych jest jeszcze około 40% lokali. Co ciekawe sam deweloper z wyjątkową starannością dba o kameralność Kamienicy i grono jej potencjalnych mieszkańców. Budynek charakteryzuje wysoka jakość wykończenia części wspólnych. Najwyższy standard zapewniają: podziemna hala garażowa, cichobieżne windy, zabezpieczona strefa podwórza, videodomofony i monitoring. Na parterze i pierwszym piętrze przewidziane jest miejsce dla lokali usługowych. W sprzedaży są oferowane apartamenty o podwyższonym standardzie (metraże: 58,0 m2/ 82,0 m2/ 105,3 m2) i penthousy (metraże 108,0 m2/ 124,0 m2) z indywidualnymi tarasami.

Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą