Jak pracować w czasach epidemii? White Wood Nieruchomości zdradza swoje sposoby.

24-03-2020

Jak pracować w czasach epidemii? White Wood Nieruchomości zdradza swoje sposoby.

Otaczający nas świat i rzeczywistość zmieniła się całkowicie, nasze dotychczasowe nawyki musimy zastąpić tymi, które mają na celu zachowanie przede wszystkim, jak największego bezpieczeństwa.
White Wood Nieruchomości pracuje, jednak praca została przystosowana do obecnych warunków i standardów. Nasi klienci mogą czuć się bezpieczni – dbamy o Wasze nieruchomości, rozwijamy się i szkolimy dla Was.

Poniżej 10 kroków jakie podjęło White Wood na czas epidemii.

1. Spotkania zespołu najważniejsze – wersja online.
Pierwsze zebranie online za nami! Okazało się ono nie lada sukcesem, każdy z doradców był bardzo zaangażowany i wspólnie ustalaliśmy najlepsze wyjścia z wielu problemów które ostatnio pojawiły się nie tylko w naszej ale w każdej firmie. Poza tym w White Wood naprawdę wszyscy się bardzo lubimy i niezmiernie miło jest widzieć zespół, nawet w wersji mobilnej ;)

2. Praca w systemie Home Office.
Nasi Agenci przeszli na tryb pracy zdalnej. Są oczywiście dostępni dla klientów drogą mailową, telefoniczną lub na zasadzie spotkań online przy pomocy aplikacji takich jak Hangouts Meet, WhatsApp, Face Time itp. Jeżeli tylko nasi klienci maja jakiekolwiek pytania co do ich nieruchomości zapraszamy kontaktu.

3. Biuro w Gdyni pracuje, cztery osoby pozostają na stanowiskach – z zachowaniem wszelkiego bezpieczeństwa.
Dezynfekcja! Biuro codziennie przed rozpoczęciem i po zakończeniu pracy jest starannie dezynfekowane odpowiednimi środkami, komputery, biurka, myszki, klawiatury, klamki i poręcze są starannie czyszczone. Każdy pracuje w oddzielnym pokoju i zachowuje bezpieczną odległość co najmniej metra od drugiej osoby.

4. Analiza – co będzie dalej?
Kluczowa dla nas jest w tym momencie analiza. Na podstawie wielu gromadzonych danych, a my w White Wood lubimy exele i danych mamy cały ogrom, rozważamy różne scenariusze rozwoju obecnej sytuacji. Na każdy z nich przygotowujemy oczywiście stosowne rozwiązania.

5. Kredyty hipoteczne – stały kontakt z naszym działem White Wood Finanse.
Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi doradcami finansowymi, którzy na bieżąco informują o działaniu banków i procedurach związanych z procesem kredytowym. Zapraszamy na naszą stronę White Wood Nieruchomości do zakładki Aktualności, gdzie już niedługo ukaże się wpis dotyczący Finansów właśnie.

6. Szkolenia online – wiedza to skarb.
Nasi kierownicy wiedzą dokładnie jakie są mocne strony doradców, dlatego też najlepsi w swoim fachu przygotują szkolenia online dla reszty zespołu z poszczególnych dziedzin. Nauczymy się korzystać z wiedzy którą posiadają osoby z naszego najbliższego otoczenia!

7. Pomysły – rozwój firmy.
Jest to idealny czas aby zastanowić się nad przyszłością naszych biznesów, postawić sobie nowe cele i wyzwania. Wiemy, że obecna sytuacja jest niezmiernie ciężka dla większości branży, jednak każda z nich musi mieć plan co dalej.
White Wood już myśli o tym jak wystartować pełną parą gdy nasze życie wróci do normalności, jakie podejmiemy wyzwania, w jakie projekty się zaangażujemy, co możemy zrobić dla naszego zespołu aby jeszcze bardziej usprawnić pracę.

8. Portale – nie wycofujemy a dopracowujemy.
Bez zmian będziemy wystawiali i promowali oferty na portalach nieruchomościowych, tak by klienci mając więcej czasu mogli nadrabiać zaległości w naszych ofertach. Dopracowujemy każdą ofertę, by wyróżniała się na tle innych. Dziękujemy jednocześnie #otodom i #morizon za obniżenie kosztów abonamentu, jest to dla wszystkich biur ogromna pomoc!

9. Strona WWW – sprawdzamy i dopieszczamy.
Stronę www można poprawiać i analizować bez końca, jednak zawsze brakowało na to czasu. White Wood nadrabia zaległości i dokładnie „przeklikuje” kolejne strony, by wszystko działało bez najmniejszego zarzutu.

10. Marketing – ten dział nigdy nie zwalnia!
Przygotowujemy artykuły, wpisy, dodajemy oferty które jeszcze nie doczekały się swojej publikacji w social media. Na bieżąco będziemy informowali o bieżącej sytuacji na rynku. Jesteśmy w trakcie przygotowywania wielu ciekawych projektów, których efekty pokarzemy w najbliższych miesiącach.

Podsumowując, w White Wood Nieruchomości nie zwalnia tempa, jest wiele obszarów na których płaszczyźnie, jesteśmy w stanie działać bardzo intensywnie i nie zwalniać tempa.

Zapraszamy na stronę OTODOM gdzie możecie poczytać o bierzącej sytuacji na rynku nieruchomości.

Zapraszamy również na stronę Morizonu, gdzie znajdziecie porady jak funkcjonować w dobie kryzysu.