Jakość obsługi klienta na poziomie concierge – 3 najważniejsze wartości, którymi kierują się nasi doradcy

28-11-2016

Jak stajemy się doradcami…


Standard obsługi to kluczowy element kultury organizacyjnej w White Wood Nieruchomości. Wspieramy, jesteśmy partnerem do rozmowy dla naszych klientów. Codziennie analizujemy rynek i wskaźniki ekonomiczne, tworzymy nowatorskie rozwiązania, służymy pomocą w zakresie planowania strategicznego przebiegu transakcji. Zawsze wspieramy w podkreślaniu nieszablonowości oraz prestiżu obiektów, nad którymi pracujemy. Umiemy słuchać naszych klientów, znamy ich potrzeby, rzetelnie reprezentujemy ich interesy. Działamy w sposób nieszablonowy.

Doświadczenie

White Wood Nieruchomości powstało z prawdziwej pasji. Nasze 25-letnie doświadczenie w pracy zdobywaliśmy zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Wciąż jesteśmy głodni wiedzy, stale chcemy się rozwijać, by podnosić poprzeczkę jakości naszych usług. Nasi doradcy cyklicznie biorą udział w szkoleniach, doskonalą swoje kompetencje zawodowe. Stawiamy na profesjonalizm. Dzięki temu możemy być o krok do przodu i oferować naszym klientom znacznie więcej niż od nas oczekują.

Efektywność

Z szacunkiem i oddaniem podchodzimy do każdego zadania, stawiamy na oszczędność czasu naszych klientów i efektywność w działaniu. Nasi doradcy potrafią zadbać o najdrobniejsze szczegóły transakcji, są dobrze zorganizowani i dyspozycyjni. Umożliwiają sprawną realizację kwestii formalnych. Nasz średni czas sprzedaży nieruchomości to 3 miesiące. Najlepszą oceną i jednocześnie największą nagrodą są dla nas zadowoleni klienci.

Bezpieczeństwo

Wiemy, że zakup czy sprzedaż nieruchomości to procesy niezwykle wrażliwe. Często jesteśmy świadkami decyzji, które odmieniają rzeczywistość i życie naszych klientów. Dlatego szczególnie dbamy o ich komfort i bezpieczeństwo. Nasi doradcy posiadają licencje zawodowe, również jako biuro jesteśmy objęci ubezpieczeniem OC. Należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, której celem jest zapewnienie prawidłowego rozwoju rynku i dostarczanie usług na najwyższym poziome. Chronimy interesy klienta, stawiamy na stabilność i uczciwość transakcji. Przestrzegamy standardów.