Mamy pomysł na sprzedaż Twojej nieruchomości w Trójmieście!

19-08-2020

White Wood Nieruchomości specjalizuje się głównie w nieruchomościach z segmentu Premium i jest jednym z niewielu biur, które tak dokładnie i precyzyjnie przygotowuje nieruchomość do sprzedaży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiednio dobranym narzędziom i ścisłym procedurom wewnętrznym sprzedaż z White Wood przebiega sprawnie i skutecznie w oparciu o wysokie standardy obsługi.

W White Wood pracujemy nad każdym projektem indywidualnie, tworząc dedykowany ku temu zespół. Średnio przy konkretnej ofercie pracuje pięć osób – mówi Paweł Wysocki, zastępca dyrektora zarządzającego White Wood Nieruchomości, licencjonowany ekspert ds. nieruchomości. – Dzięki pracy zespołowej oferta jest skrojona na miarę i dopracowana w każdym najmniejszym szczególe. Jak to robimy? Przede wszystkim przeprowadzamy wnikliwą analizę sprzedażową, czyli dokładnie poznajemy nieruchomość zarówno jej zalety i wady. Szacujemy jej potencjał. Jeśli można coś zmienić, aby zwiększyć wartość nieruchomości, np. dzięki usłudze home staging – przygotowujemy plan i kosztorys zmian i jeśli klient wyraża zgodę kompleksowo się tym zajmujemy. Proponujemy profesjonalną rearanżację planu nieruchomości. Efekty są zwykle zaskakujące. Średnio zwiększamy wartość nieruchomości od 5 do 7%.

Firma jest znana na rynku z tego, że stawia na najwyższą jakość obsługi klienta. Większość agentów posiada licencję i na bieżąco uczestniczy w licznych szkoleniach zarówno wewnętrznych i zewnętrznych. W Warszawie działa siostrzane biuro, dzięki czemu oferty błyskawicznie znajdują się również na warszawskim rynku. Dzięki dostępowi do płatnych baz danych zespół White Wood Nieruchomości posiada dokładną wiedzę o średnich cenach transakcji w okolicy i w związku z tym jest w stanie precyzyjnie określić wartość rynkową nieruchomości i dzięki temu ustalić dokładny indywidualny plan sprzedaży.

Dla każdej nieruchomości przygotowany zostaje plan sytuacyjny, wrażeniowy opis przedmiotu sprzedaży, a kolejnym kluczem do sukcesu są doskonałe zdjęcia nieruchomości, dzięki współpracy z najlepszymi fotografami specjalizującymi się w tej dziedzinie. Dodatkowo ścisła bezpośrednia współpraca z doradcą finansowym, rozbudowane działania marketingowe, korzystanie z najlepszych dostępnych narzędzi sprzedażowych w tym z wirtualnych spacerów najwyższej jakości oraz współpraca między agentami wewnątrz firmy, a także z innymi biurami nieruchomości są źródłem skuteczności biura White Wood Nieruchomości.

Jesteśmy maksymalnie zaangażowani podczas całego procesu sprzedaży nieruchomości, dlatego znakomita większość klientów do nas wraca lub nas poleca. Możemy się pochwalić, że aż 75% ofert sprzedaży jest na wyłączność – co świadczy o zaufaniu i świadomości klientów. Takie oferty sprzedajemy najszybciej, dzięki skoncentrowaniu działań sprzedażowych. Na każdym etapie Klient dokładnie jest informowany co robimy i to również składa się na ostateczny sukces – dodaje Paweł Wysocki.