Najlepsi z najlepszych – podsumowanie roku z White Wood Nieruchomości!

05-03-2021

2020 – Czyli podsumowanie roku z White Wood Nieruchomości!

Co to był za rok! Setki wyzwań, dynamicznych zdarzeń i niesamowitych sukcesów i to tylko w 12 miesięcy! Dziękujemy 2020 za ogrom pozytywnych doświadczeń i… nie zwalniamy tempa!
Podsumowując rok 2020 w White Wood Nieruchomości imponują przede wszystkim liczby. Dwa oddziały White Wood Nieruchomości w Gdańsku i w Gdyni, 30 agentów nieruchomości, 30 dni otwartych – to robi wrażenie!

Rok 2020 to nie wątpliwie rok wyzwań, sytuacja na świecie zmotywowała nas do wprowadzania nowych rozwiązań, takich jak prezentacje online czy zwiększona liczba spacerów wirtualnych w najlepszej jakości 4k! Dzięki tym rozwiązaniom nasi klienci często decydowali się na zakup nieruchomości bez wcześniejszych prezentacji.

W kończącym się roku zawarto 380 transakcji, a średnia cena sprzedaży wyniosła 980 000 zł. Doradcy z White Wood Nieruchomości zazwyczaj zamykali sprzedaż w ciągu maksymalnie 3 miesięcy, także dzięki prężnej współpracy 2 oddziałów firmy. Biuro wyróżnia również procent ofert na wyłączność, bo to aż 75%, które świadczą o wyjątkowej ofercie na rynku. Jak wynika z analiz wewnętrznych dzięki sprzedaży swojej nieruchomości z White Wood klienci zyskali od 5-7% na wartości swoich nieruchomości.

O tym, że White Wood Nieruchomości jest jednym z najlepszych biur w Trójmieście świadczą najlepsi agenci, którzy tu pracują oraz ich sukcesy! Przedstawiamy Wam najlepszych doradców 2020 roku:

🏆 Najlepszy specjalista White Wood Nieruchomości – Monika Sadowska
🏆 Najlepszy specjalista oddział Gdynia – Anna Złotogórska
🏆 Najlepszy specjalista oddział Gdańsk – Monika Ptaszyńska
🏆 Specjalista o najwyższej średniej wartości sprzedaży – Tomasz Malczewski

White Wood Nieruchomości nie zwalnia tempa mając kolejne ambitne plany rozwoju. Rok 2021 będzie z pewnością bardzo pracowity, gdyż rynek nieruchomości staje się coraz bardziej dynamiczny, a klienci wymagający. Możemy zdradzić, że na pewno otwieramy w tym roku dwa nowe odziały w topowych lokalizacjach! Już niedługo poinformujemy o tym na naszych Social Mediach 😁.

 

Wszystkim naszym Przyjaciołom, Klientom, Współpracownikom i Sympatykom szczerze dziękujemy za zaufanie!