Największy kapitał firmy to jej pracownicy i jasne zasady gry !

06-03-2020

Największy kapitał firmy to jej pracownicy i jasne zasady gry, czyli White Wood Nieruchomości w oczach zespołu.

Często szefowie firm, które osiągnęły sukces w biznesie mówią, że głównym źródłem sukcesu są przede wszystkim ludzie, którzy tworzą firmę. Poza oczywistym kapitałem finansowym, ogromny wpływ na rozwój firmy ma kapitał ludzki. Kapitał – czyli wartość sama w sobie. Podobnie firma White Wood Nieruchomości – podkreśla, że najważniejszym potencjałem firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Jest w tym wiele racji biorąc pod uwagę fakt, że w firmie są stosunkowo niewielkie ruchy w kadrze. Znakomita większość pracuje tu od początku, a w roku 2019 otwarte zostało drugie biuro w Gdańsku, a firma ma kolejkę chętnych aby tu pracować. Jak to wygląda od strony pracowników? Oddajemy im głos.

Jestem w firmie prawie od samego początku i muszę przyznać, że rozbudowane narzędzia jakie mamy jako agenci nieruchomości w White Wood Nieruchomości pozwalają nam osiągać bardzo dobre wyniki. Wcześniej nie znałam biura, które tak dokładnie przygotowuje nieruchomość do sprzedaży – mówi Izabela Szmelter, licencjonowany, starszy specjalista ds. nieruchomości White Wood Nieruchomości. – Mamy ścisłe procedury, które znakomicie się sprawdzają przy sprzedaży nawet trudnych z pozoru nieruchomości. Często jest tak, że dedykowany jest cały zespół specjalistów, który przygotowuje ofertę zarówno pod względem sprzedażowym jak i marketingowym. Jest wnikliwa analiza sprzedażowa, są świetnie zrealizowane sesje zdjęciowe nieruchomości, na których firma nie oszczędza, jest budżet na marketing i działania reklamowe, często organizujemy drzwi otwarte. Ale to też zespół wspaniałych ludzi, pasjonatów i ekspertów jest źródłem naszego sukcesu. Lubimy się i spotykamy się poza pracą – bo praca to nie wszystko.

Paweł Wysocki, zastępca dyrektora zarządzającego, starszy specjalista ds. nieruchomości – również jest w zespole od początku, najpierw jako agent nieruchomości, a obecnie również manager zajmujący się szkoleniami wewnętrznymi oraz twórca systemów motywacyjnych. Jak mówi: Według mnie firma od początku ma jasno wyznaczone cele i bardzo wysokie wymagania wobec swoich pracowników, co przekłada się na niespotykaną wysoką jakość obsługi klienta. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, kochający swój zawód i chcący się rozwijać w tej mimo wszystko trudnej dziedzinie. Rynek nieruchomości i inwestycyjny jest bardzo dynamiczny, a klienci coraz bardziej wymagający i często posiadający ogromny kapitał do inwestycji. To są często decyzje życiowe i strategicznie najważniejsze dla naszych klientów, dlatego na nas jako ekspertach ds. nieruchomości spoczywa ogromna odpowiedzialność. Nasze procedury jednak działają zgodnie z oczekiwaniami rynku, bo klienci do nas po prostu wracają. Dla nas to jest najważniejsza nagroda. Cały czas nie zwalniamy tempa. Nakręcamy się wszyscy wzajemnie.

Anna Złotogórska, licencjonowany agent nieruchomości mówi: Szczerze mówiąc, odkąd pracuję w White Wood Nieruchomości to tu się rozwinęłam zawodowo, zdobyłam nowy zawód o którym marzyłam i ciągle uczę się nowych rzeczy. Najpierw byłam klientką biura White Wood Nieruchomości i szczerze mówiąc to w jaki sposób przebiegały negocjacje, i cała procedura urzekły mnie na tyle, że postanowiłam złożyć swoją ofertę pracy. I udało się. Od ponad dwóch lat pracuję w firmie, widzę jej ogromny potencjał i niesamowity rozwój.


Zapraszamy na stronę magazynu Prestiż do pobrania najnowszego numeru