Niepowtarzalna inwestycja w sercu Sopotu Dolnego

07-04-2015

Obsługa sprzedaży i promocja oferty

VILLA FRYDERYKA I VILLA GEORGE SAND

Rozpoczęty proces sprzedaży – partner White Wood Nieruchomości


Powstające inwestycje w Sopocie Dolnym, o bardzo prestiżowym wizerunku. Atrakcyjna lokalizacja zaledwie 300m od słynnego Monte Cassino, plaży i dworca PKP. Architektura budowli dopasowana do zabudowy Sopockich Kamienic z XIXw.

Nieruchomości te nakierowane są na wysublimowanego klienta, który jest zwolennikiem zamieszkania w centrum kurortu a zarazem w małej prestiżowej budowli zapewniającej wysoki komfort i dającej poczucie ciszy i relaksu.

W trzykondygnacyjnej Villi Fryderyka będzie znajdowało się 11 lokali a w Villi George Sand  5 mieszkań oraz na parterze lokal usługowy o powierzchni 143m/2. Mieszkania w Villi Fryderyka na ostatnim piętrze będą dwu-poziomowe. Lokale idealnie spełniające warunki dla osób chcących mieszkać w Sopocie przez cały rok dzięki takim udogodnieniom jak hala garażowa. Nawet przy letnim zgiełku nie będziemy odczuwali żadnych dyskomfortów w postaci braku parkingu. Dzięki cichobieżnej windzie mieszkańcy będą bez problemu mogli  dostać się z hali garażowej na wyższe piętra, co nie jest często spotykane w Sopockiej zabudowie. A nad ich bezpieczeństwem będzie czuwał monitoring. Metraże mieszkań od 49m/2 do 145m/2. Do większości mieszkań przynależą balkony i tarasy.

Inwestor JM Architekci Sp. z o.o, Firma która ma za sobą realizacje ponad 100 inwestycji. Dzięki czemu zapewnia najwyższy stan wykończenia oraz możliwość dopasowania mieszkania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W swojej ofercie proponuje również możliwość wykończenia pod klucz.

Z uwagi na duży popyt na tego typu nieruchomości w Sopocie Dolnym prosimy o kontakt z naszym biurem, gdyż rozpoczęliśmy proces rezerwacyjny i wstępną sprzedaż apartamentów.

W Villi Fryderyka do sprzedaży: 11 mieszkań z czego pozostało 1.
W Villi George Sand do sprzedaży:4 mieszkań i jeden lokal usługowy z czego pozostały 2.