Paweł Łączyński dołącza do zespołu White Wood Niercuhomości

08-01-2024

Jeden z najlepszych agentów w Polsce dołącza do zespołu White Wood Nieruchomości!

 

Każdy, kto interesuje się rynkiem nieruchomości w Polsce, słyszał o niedawnej sprzedaży penthouse’u w Sea Towers w Gdyni za 16 mln zł. Pośrednikiem przy tej sprzedaży był Paweł Łączyński, doskonały negocjator z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży, który właśnie dołączył do naszego zespołu. Teraz w White Wood będzie prowadził zespół podczas najtrudniejszych transakcji i dbał o relacje z wymagającymi klientami.

 

Sukcesy Pawła w pigułce:

  • Doświadczenie na kierowniczych stanowiskach w największej sieci agencji premium na świecie.
  • Zamknięcie po 3,5 letnich negocjacjach najgłośniejszej transakcji ostatnich lat.
  • Liczne nagrody, m.in. za najwyższą wartość transakcji w 2021 r.

Jest nam niezmiernie miło, że Paweł zgodził się objąć opieką zespół profesjonalistów w White Wood.

Połączenie praktyki z konkretną wiedzą

Paweł Łączyński ma na koncie liczne wyróżnienia dla Doradcy Roku czy nagrody za rekordową wartość transakcji. W branży jest od kilkunastu lat. W tym czasie pracował m.in. w największej na świecie sieci agencji pośredniczących w obrocie nieruchomościami na rynku premium, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery: od Property Advisor, przez dyrektora oddziału po Dyrektora Zarządzającego. Każda transakcja i każdy kolejny szczebel kariery to bezcenna lekcja, ale poza tym Paweł ma też świetne wykształcenie kierunkowe. Obok kursów branżowych ukończył też studia podyplomowe, na których miał okazję uczyć się od osób, które tworzyły prawo nieruchomościowe w Polsce. – To one zaszczepiły we mnie etykę zawodową. – zauważa. Połączenie żywej pasji, ogromnego doświadczenia i konkretnej wiedzy – za to cenimy Pawła, który ujął nas też tym, że poza zainteresowaniami sprzedażowymi, ma też dużą wiedzę o gdyńskim modernizmie (która przydaje się w tej pracy;) i dobrym winie. Jesteśmy pewni, że każdym z wyżej wymienionych wzbogaci White Wood jako zespół i każdego z nas z osobna.

Negocjacje, które trwały ponad 3 lata

Ale zacznijmy od Sea Towers, bo taka transakcja nie zdarza się codziennie. Paweł zdradza, że takie mieszkania są rzadko kupowane „od ręki”. Inwestor chce poznać nieruchomość i dowiedzieć się czegoś więcej. Później twardo negocjuje warunki. Pod koniec tych rozmów miał wrażenie, że wie o apartamencie wszystko. Orientował się nawet w genezie endemicznego dla Nowej Zelandii drewna, które było użyte w niektórych wykończeniach. – Ta oferta wymagała nie tylko wiedzy związanej z rynkiem nieruchomości, ale także z dziedziny geografii i historii. – podsumowuje. Po co zgłębiał tę wiedzę? – Nigdy nie wiadomo, który z takich „smaczków” przemówi do wyobraźni Inwestora. – zaznacza. Negocjacje trwały ponad 3,5 roku.

Jakie zadania stoją przed Pawłem?

Dziś już rzadko osobiście zajmuje się sprzedażą, choć zaznacza, że ma słabość do wyjątkowych ofert z rynku wtórnego, które trzeba samodzielnie wyszukać, a następnie odpowiednio przedstawić na rynku off-market. Jednak długa droga zawodowa, wiodąca od pośrednika, przez wszystkie szczeble kariery aż na stanowiska kierownicze, zawiodła go do White Wood z innego powodu. Jego zadaniem będzie supervisoring, a gdy trzeba, także mentoring zespołu naszych profesjonalistów, którzy będą mogli na niego liczyć przy najtrudniejszych transakcjach i w kontaktach z najbardziej wymagającymi klientami.