Pięć najdroższych transakcji ubiegłego półrocza

12-08-2021

Pięć najdroższych transakcji ubiegłego półrocza

 

Suma kwot transakcyjnych tylko 5 najdroższych transakcji White Wood Nieruchomości minionego półrocza przekroczyła 25 mln zł. W zestawieniu ujęte zostały ceny ofertowe. Z kolei najwyższa transakcyjna cena za m kw. została osiągnięta w inwestycji Yacht Park inwestora PHN, gdzie kupujący za stan deweloperski zapłacił 38,5 m kw.

 

 

  1. Dom w Gdyni Kamiennej Górze za 8 500 000 zł

Najdroższą transakcją minionego półrocza okazała się sprzedaż domu w Kamiennej Górze za 8 500 000 zł. Z nieruchomości położonej w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Polsce rozpościera się piękny widok na Zatokę Gdańską. Bliskość infrastruktury handlowo-usługowej i rekreacyjnej łączy się z kameralnym otoczeniem, ciszą i przestrzenią do odpoczynku.

 

 

  1. Działka za 6 150 000 zł w Gdyni Kamiennej Górze

Kolejna, najwyższa pod względem ceny transakcja dotyczy również nieruchomości znajdującej się na gdyńskiej Kamiennej Górze. Trudno się dziwić, że sprzedaż terenu o powierzchni ponad 1,2 tys. m kw. znalazła się w czołówce najważniejszych transakcji ostatnich miesięcy. Kamienna Góra, położona na morenowym wzgórzu jest uznawana za najbardziej luksusową dzielnicę miasta i jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce.

 

 

  1. Apartament w Dolnym Sopocie za 3 700 000 zł

Położony zaledwie 100 metrów od Zatoki Gdańskiej i plaży apartament zachwyca nawet najbardziej wymagające osoby. Perfekcyjna lokalizacja, niebanalne wnętrze, klimat sopockiej kamienicy i poczucie przestrzeni – z tych wszystkich zalet mogą korzystać nowi właściciele nieruchomości o powierzchni ponad 120 m kw.

 

 

  1. Dom w gdyńskim Redłowie za 3 495 000 zł

Elegancki, ale minimalistyczny dom o powierzchni 400 m kw. jest położona w cichej części gdyńskiego Redłowa na działce o powierzchni 1,1 tys. m kw. Bliskość bogatej infrastruktury handlowej, usługowej czy edukacyjnej, a także głównych szlaków komunikacyjnych pozwala prowadzić komfortowe życie w mieście. Jednocześnie dzięki spokojnej okolicy, niewielkiej odległości do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i plaży można cieszyć się urokami przyrody.

 

 

  1. Działka w Sopocie za 3 450 000 zł

Czołówkę najdroższych transakcji minionego półrocza zamyka działka zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych i urokliwych miast w Polsce – Sopocie. Bliskość Zatoki Gdańskiej spotyka się tu z terenami zielonymi, co sprzyja obcowaniu z przyrodą i relaksowi.

 

Źródło: White Wood Nieruchomości