Podsumowanie 2021 roku w White Wood Nieruchomości.

16-02-2022

Bilans roku 2021 w White Wood Nieruchomości

 

Jak na biuro nieruchomości z nadmorskiego kurortu przystało, w 2021 roku popłynęliśmy na fali sukcesów. I nie stoją za tym cudowne sztuczki magiczne, ale intensywna praca zjednoczona z pasją, a także zaangażowanie doprawione wiedzą i kompetencjami. Matematyka nam sprzyja? Liczby nie kłamią. Z kalkulatorem czy bez obliczenia wychodzą jednakowe.

Zmieniamy się dla Was!

 

 

White Wood w 2021 r. to:

 

 • 10 najwyższych transakcji w przedziale od: 2590 000 pln – 8 500 000 pl.
 • Ponad 550 zrealizowanych zleceń od klientów.
 • 220 mln – wolumen sprzedaży nieruchomości, 210 tys./m-c – wolumen najmu.
 • Sponsoring White Wood Sailing Team 2021.
 • Współpraca z Hossą Wzgórze Zielenisz.
 • Własny dział finansowy.
 • Imprezy integracyjne.
 • Nowe biuro.
 • Nowa flota samochodowa.
 • Nowy Landing Page.
 • Nowe materiały marketingowe.
 • Nowe banery reklamowe.
 • Nowy katalog.

 

Sześciu wspaniałych!

Nie jest tajemnicą, że biuro White Wood tworzą zawodowcy. Nasz team traktujemy jak fantazyjny koktajl charakterów i temperamentów wzajemnie się uzupełniających. Choć różnią nas osobowości, łączy wspólny mianownik – profesjonalizm. (Po raz kolejny) Udowodnili to nasi agenci, którzy swoimi osiągnięciami potwierdzili, że obsługa nieruchomości Premium w White Wood to majstersztyk.

 

Dorota Piotrowska
Teraz Tina Turner może zaśpiewać: Simply the best. Rok 2021 zdecydowanie należał do Doroty Piotrowskiej. Tytuł agenta nr 1 w całym biurze White Wood został jej przyznany zasłużenie. Dorota nie musi rzucać uroków, aby oczarować ludzi. Choć uroku osobistego nie można naszej agentce odmówić. Rzetelną obsługą i fachowym doradztwem zjednuje sobie najbardziej wymagających klientów. Ostoja cierpliwości oraz uosobienie eksperckiej wiedzy. Prywatnie Dorota to także kobieta spełniona- żona i mama trójki dzieci.

 

Monika Sadowska

W 2021 roku agentem nr 1 biura w Gdyni została Monika Sadowska. Są przypuszczenia, że Monika potrafi czytać w myślach. Klienci otrzymują oferty nieruchomości skrojone tak perfekcyjnie jak garnitury Armaniego. W słowniku Moniki nie istnieje wyraz: niemożliwe. Z siłą lodołamacza pokonuje przeciwności stające na jej drodze. Kochająca życie optymistka swoim entuzjazmem hojnie dzieli się również z klientami. Wiedza i doświadczenie Moniki są solidnym argumentem do tego, by to właśnie jej powierzyć opiekę nad procesem sprzedaży i zakupu domów, mieszkań oraz apartamentów.

 

Sebastian Wielgus

Sebastian Wielgus zamyka rok 2021 z mocnym przytupem. Tytuł agenta nr 1 w gdańskim biurze Wihte Wood potwierdził jego niezawodność. Ponad 400 transakcji zakończonych z sukcesem, mówi samo za siebie. Sebastian swoją karierę buduje od 2011, więc nieruchomości segmentu premium są jego środowiskiem naturalnym. Obsługując wymagających klientów inwestycyjnych, czuje się jak ryba w wodzie. Sebastian to charyzmatyczny kierownik naszego oddziału w Gdańsku, po pracy po prostu tata.

Fantastyczna dwójka

Anna Złotogórska, Monika Ptaszyńska – agenci, którzy za swoje osiągnięcia w White Wood otrzymali wyróżnienie.

Ania – specjalistka wynajmu i sprzedażą nieruchomości premium. Dobra dusza zespołu, która wzorowo reprezentuje interesy klientów.

Monika – kobieta-torpeda. W pracy wchodzi na najwyższe obroty i nie schodzi z nich także w życiu prywatnym. Motywuje ją kontakt z inspirującymi ludźmi, a tych w White Wood nie brakuje.

 

2022 – are you ready?

Chińskie przysłowie mówi: Parasol noś i przy pogodzie. A my na przekór pogodowym zawirowaniom parasole odkładamy w kąt. Dla White Wood prognozy są pomyślne. Jesteśmy bogatsi o 365 dni doświadczeń, dlatego nie stajemy okoniem do tego, jaki scenariusz szykuje dla nas kolejny rok. Pełni energii, pewni swojej wizji i misji, gotowi na wyzwania pytamy, czy 2022 jest gotowy na nas?