Skuteczny marketing siłą White Wood Nieruchomości

10-11-2021

Media społecznościowe na stałe zagościły w naszym codziennym życiu, nie pozostały też bez wpływu na branżę nieruchomości. Statystyki pokazują, że coraz rzadziej korzystamy z forów internetowych i stron www, a coraz częściej poszukujemy pomocy na portalach typu Facebook czy Instagram – również w sprawie kupna, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości.

Social media nie służą już tylko do publikowana bieżących postów i zbierania ,,lajków’’, to potężne narzędzie marketingowe – oczywiście jeżeli się z niego umiejętnie korzysta. Dzięki odpowiedniej strategii naszej marki White Wood w mediach społecznościowych, informacje o nowych ofertach trafiają do Was w możliwie szybki sposób.

W White Wood przykładamy dużą uwagę do naszych kanałów społecznościowych, bo jest to nie tylko świetny środek stałej komunikacji np. poprzez Messengera, ale również możliwość trafienia bezpośrednio do ustalonej grupy docelowej. Facebook korzystanie wpływa na dostarczenie nam informacji o tym, że jesteście zainteresowani tematyką nieruchomości, ale też na możliwie szybkiej i zadowalającej Was współpracy z naszym biurem nieruchomości. W efekcie tych działań, jesteście np. szczęśliwymi kupcami swojego wymarzonego mieszkania.

Media społecznościowe to również fantastyczne narzędzie dla Was – Klientów. Decyzja o kupnie, wynajmie lub sprzedaży mieszkania jest bardzo ważna i nie podejmuje się jej pod wpływem impulsu. Na tym etapie poszukujecie rad, nie tylko wśród bliskich, ale i innych osób np. doświadczonych w branży nieruchomości. To również możliwość do sprawdzenia naszego biura, a dokładniej naszych działań, już zrealizowanych transakcji i planów na przyszłość. Dla przyszłych klientów cenny jest również dostęp do rekomendacji i recenzji, które zostały wystawione przez osoby z którymi współpracowaliśmy. To pewna i autentyczna wiedza dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z usług naszego biura.

Social media mają wiele zalet, jedną z nich jest wpływ na sprzedaż, z której w pełni i profesjonalnie korzystamy. Dzięki tym kanałom nasze oferty są dla Was dostępne na ‘wyciągnięcie ręki’.
Pamiętajcie jednak, że media społecznościowe to także narzędzie, w którym można małe niedoświadczone biuro przedstawić jako wieloletnich specjalistów w branży nieruchomości . Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu i sprawdzenia firmy u samego źródła.

Korzystając z usług White Wood możecie być pewni, że przyłożymy wszelkich starań, w tym skorzystamy z naszych mediów społecznościowych, aby znaleźć Wam piękny lokal na wynajem, lub najlepszego klienta na kupno Waszej nieruchomości.

Współpraca z nami to oszczędność czasu, bezpieczeństwo, ale i duża wygoda.

Chcesz poznać nas bliżej? Zajrzyj na FB/WhiteWood albo IG/white_wood.