Trójmiasto – nowa destynacja zawodowa

11-01-2017

W ostatnich latach Trójmiasto jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się aglomeracji w Polsce. Popularność Gdańska, Sopotu czy Gdyni wzrasta już nie tylko pod względem spędzania wolnego czasu w trakcie urlopu. Doradcy White Wood Nieruchomości coraz częściej mają przyjemność wspierać Klientów pochodzących z innych regionów w Polsce, a nawet spoza jej granic, w procesie przenoszenia ich życia zawodowego i osobistego właśnie tutaj, nad morze.


Coraz bardziej widoczny rozwój biznesowy regionu przyciąga nowych mieszkańców i sprawia, że staje się on atrakcyjną lokalizacją zarówno do pracy, jak i do życia. Wciąż rosnący potencjał ekonomiczny powoduje pojawianie się na rynku nowych inwestycji w infrastrukturę. To sprawia, że coraz większa liczba dużych, międzynarodowych firm, szczególnie tych z branży finansów czy IT, wchodzi na Trójmiejski rynek, tworząc setki nowych miejsc pracy i ściągając na kontrakty również specjalistów z zagranicy. Nowe funkcjonujące w Trójmieście centra usług biznesowych zatrudniają tysiące osób. A szacuje się, że wciąż będzie ich przybywało.

W 2016 roku w White Wood Nieruchomości niemal 50% transakcji stanowiły te dotyczące wynajmu długoterminowego nieruchomości z przeznaczeniem dla osób spoza Trójmiasta. Nadal odnotowujemy stale rosnący trend w tym segmencie. Wśród Klientów zainteresowanych przenosinami całych rodzin ze względów zawodowych do Gdańska, Sopotu czy Gdyni jedną z najbardziej popularnych lokalizacji jest Sopot.

Nie dziwi nas to wcale, wiemy, że jest to miasto, które potrafi zachwycić. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do życia, gdzie mieszkanie przy plaży, w otoczeniu morza i w bliskości natury z łatwością łączymy z dogodnym dojazdem do pracy w jednym z pobliskich centrów biznesowych.

W Sopocie dysponujemy wieloma ciekawymi ofertami wynajmu długoterminowego, zainteresowanych przyciąga tu specyficzny klimat urokliwych budynków i pięknych uliczek. Dla osób, które planują zostać tutaj na dłużej znajdujemy mieszkania kameralne, dopasowane do najbardziej wymagających gustów.

 

Trzypokojowy apartament 98 m2 z ogrodem 300 m2

Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących ciszę, spokój oraz komfort. Apartament wręcz zapierający dech w piersiach, nie tylko ze względu na standard wykończenia (podłoga – dębowy parkiet położony w „jodełkę”, drzwi wykonane z litego drewna), lecz także atmosferę, którą tworzą jego wnętrza (wysokość pomieszczeń – ponad 300 cm.) Każdy detal w tym mieszkaniu został zaplanowany z niezwykłą starannością oraz co najważniejsze – z sercem.

Zapraszamy również do wirtualnego spaceru.

 

Eleganckie i jasne mieszkanie w ekskluzywnym apartamentowcu, 60 m2

Willa Maria zachwyca swoją wyjątkową lokalizacją. Budynek położony w Dolnym Sopocie pośród drzew daje poczucie intymności i spokoju. Bliskość plaży i Parku Północnego, a także kompleksu basenowego AquaPark, kortów tenisowych oraz kawiarni i restauracji. Dla zwolenników jazdy konnej rajem będzie Stadnina Koni mieszcząca się w odległości 1500m od apartamentu.

 

Trzypokojowy apartament w kamienicy z 1905 roku

Mieszkanie charakteryzuje klimatyczny kominek oraz ozdobne sztukaterie sufitowe. Właściciel nieruchomości dołożył starań, aby wszystko perfekcyjnie współgrało i tworzyło wysokiej jakości wyposażenie w przyjaznej stonowanej kolorystyce. Apartament znajduje się przy ulicy Winieckiego, niewątpliwie jednej z ciekawszych i kameralnych ulic Sopotu Dolnego, która graniczy ze ścianą lasu. W odległości 100 m jest sławne Monte Cassino, a 150 m znajduje się Hotel Grand, molo i plaża. Dodatkowym udogodnieniem jest bliskość nowego dworca PKP z centrum handlowym.