Trójmiasto stawia na kameralne inwestycje

22-12-2014

Rozpoczęcie współpracy i wycena nieruchomości

Przez ostatnie i najbliższe lata Trójmiasto staje się coraz atrakcyjniejszym miejscem do zamieszkania, nie tylko ze względu na plaże ale i na nowe budownictwo. Trendy w budownictwie zmieniają się z roku na rok, coraz więcej inwestorów kładzie nacisk na jakość i na kameralność swoich inwestycji.


Pierwsza z nich to Villa Mirador planowany koniec to pierwszy kwartał 2015r. powstaje ona w bardzo urokliwej dzielnicy Gdynia Orłowo. Metraże mieszkań od 27m2 do 128m2. Deweloperem jest MB Development. Budynek będzie się składał z trzech kondygnacji z dwoma klatkami po osiem mieszkań w każdej. Lokalizacja zapewnia zarówno bliskość morza jak i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Kolejna z nich to Inżynierska 25 inwestycja dopiero w fazie planowania. Powstawać ma na pograniczu Orłowa i Małego Kacku. Lokalizacja ta zapewnia nam bardzo dobry i szybki dostęp do Gdyni jak i do Sopotu. Metraże mieszkań od 44m2 do 50m2, Moduł jest deweloperem inwestycji. W budynku będą tylko cztery mieszkania i jeden lokal handlowo-usługowy. Budynek o bardzo niskich kosztach eksploatacyjnych ze względu na instalację solarną. Mieszkania na paterze będą wyposażone w ogródek a na piętrze w taras.

Następna planowana inwestycja będzie znajdować się na granicy Gdyni i Sopotu w leśnym zaciszu. Osiedle Bernadowska składać się będzie z czterech trzykondygnacyjnych budynków. Każdy z nich będzie niesamowicie słoneczny dzięki dużym przeszkleniom. Mieszkania będą posiadały ogródki, balkony lub tarasy. Deweloperem tej inwestycji jest Invest Komfort.

Chcąc odbiec lekko od kameralności przenieść się w wir życia Sopocianina idealnym miejscem do zamieszkania będzie Willa Fryderyka i Willa George Sand znajdująca się na ul. Chopina w Sopocie. Willa Fryderyka będzie się składać z jedenastu lokali i tylko dwóch kondygnacji. Willa George będzie nieco bardziej kameralna składać się będzie tylko z czterech apartamentów i jednego lokalu handlowo-usługowego. Metraże mieszkań od 49m2 do 140m2. Deweloperem tej inwestycji jest Trójka.

Victoria Residence znajdować się będzie w Sopocie u zbiegu ulic 3 Maja i Tadeusza Kościuszki. Wyróżniać będzie się rezydencjonalną zabudową. Składać się będzie z trzynastu luksusowych apartamentów i czterech lokali. Deweloperem tej inwestycji jest Moderna Investment.

Pozostając nadal w urokliwym Sopocie naszą uwagę mogą przykuć Królewskie Kamieniczki. Znajdować się będą zaledwie kilka minut od plaży w Sopocie Wyścigach. Kamieniczki zostaną podzielone na dwa osobne budynki jedna z nich to Szafirowa a druga Platynowa, w pierwszej powstaje piętnaście lokali w drugiej osiemnaście o metrażach od 35m2 do 77m2. Deweloperem tej inwestycji jest BMC.

Ostatnia ale jakże ważna na liście jest inwestycja znajdująca się w Gdańsku Jelitkowie Sea Apartments wyróżnia się na tle innych ponieważ ofertuje zarówno mieszkania jak i domy jednorodzinne. Składać się będzie z pięciu trzykondygnacyjnych budynków. Metraże będą wynosić od 81m2 do 297m2. Deweloperem tej inwestycji jest Top Consulting.