Trzy, dwa, jeden… start! Podsumowanie roku 2022 w White Wood Nieruchomości

13-02-2023

Trzy, dwa, jeden… start! Podsumowanie roku 2022 w White Wood Nieruchomości

 

Początek nowego roku jest pokusą do podsumowań, a także wyciągania wniosków. Aby tradycji stało się zadość (załoga) White Wood składa raport, robiąc głęboki ukłon w stronę 2022 roku. Z mieszanką satysfakcji i ekscytacji prezentujemy bilans wyników, osiągnięć, a także sukcesów różnego kalibru. Pewną ręką odhaczyliśmy cele oraz założenia na naszej liście zadań. Jesteśmy więc gotowi na skok w (biznesowy) nowy rok. Z niecierpliwością czekamy na kolejne ambitne wyzwania – z wiatrem i pod wiatr.

White Wood w liczbach!

Rok 2022 oznaczał dla White Wood Nieruchomości:

 

 • Ponad 200 000 000 MLN wolumenu sprzedaży
 • Ponad 500 zrealizowanych zleceń (popytowych i podażowych)
 • 1 150 000 PLN średnia wartość transakcji
 • 32 agentów (w tym pięciu, którzy dołączyli w roku 2022)
 • 7 aut we flocie pod szyldem White Wood
 • Tytuł Najlepszej Agencji w województwie pomorskim wg. Otodom
 • Kampanię banerową
 • Imprezę integracyjną w restauracji L’Entre Villes
 • 25 Dni Otwartych w White Wood
 • Szkolenie Sandler jedno z najlepszych szkoleń sprzedażowych w Polsce
 • Sponsorowanie drużyny w regatach klasy 505 w Polsce
 • Ekskluzywny wernisaż „Czasem z Tobą” odnoszący się do trójmiejskiej rzeczywistości dla naszych klientów
 • Wywiad z cenioną trenerką biznesu – Kamilą Rowińską

 

 

Sukces niejedno ma imię

Zawsze podkreślamy, że za sukcesami White Wood stoją ludzie. Są to zarówno zadowoleni klienci dokładający własną cegiełkę do budowy wartościowego profilu marki, jak i nasi agenci – totalni profesjonaliści, prawdziwi pasjonaci nieruchomości. Jak co roku White Wood wyróżnia oraz  nagradza członków zespołu, którzy osiągnęli szczególne wyniki.

 

 

Wyróżnienia

W roku 2022 jest ich pięć. Owacje, i to na stojąco, należą się:

 

 • Tomaszowi Malczewskiemu (Wyróżnienie Gdynia 2022)

Tomek jest mistrzem sztuki skutecznej sprzedaży, negocjacji i komunikacji. Wiedzę na temat branży nieruchomości ma w małym palcu.

 

 • Natalii Salickiej (Wyróżnienie Gdynia 2022)

Natalia swoje doświadczenie z branżą nieruchomości zdobywała w rodzinnej firmie. Dziś ma w pełni rozwinięte skrzydła zawodowe i jako miłośniczka wyzwań wzbija się coraz wyżej.

 

 • Karolinie Michalak (Wyróżnienie Gdańsk 2022)

Piękne przestrzenie mają magnetyczną moc przyciągania. Ten fakt może potwierdzić Karolina, która swój profesjonalny warsztat architekta zręcznie wplotła w role agenta sektora nieruchomości premium.

 

 • Paulinie Górskiej (Wyróżnienie Gdańsk 2022)

Specjalnością Pauliny jest sprzedaż rozmaitego formatu. Negocjacje zakupowe nie mają przed nią tajemnic. Do tego to multizadaniowiec, któremu żadne wyzwanie niestraszne. Czy można chcieć więcej?

 

 • Dorocie Piotrowskiej (Wyróżnienie Gdynia 2022)

Dorota jest niezawodna, kiedy potrzeba rzetelnej obsługi i mądrego doradztwa. Potrafi zaskarbić sobie uznanie najbardziej wymagających klientów, a to wyjątkowo cenna umiejętność.

 

 

 

Najlepsza trójka

 

Rok 2022 tańczył dla niej z gracją niczym Fred Astaire. Magdalena Krasnodębska bezapelacyjnie otrzymała tytuł best of the best pośród agentów wszystkich oddziałów White Wood. Magda ma imponującą wiedzę sprzedażową. Branża nieruchomości to jej środowisko naturalne od zawsze. Ambicje nie pozwalają Magdzie spocząć na laurach, dlatego regularnie odbywa szkolenia rozmaitego rodzaju.

 

Za elektryzujące osiągnięcia tytuł Najlepszej Agentki oddziału w Gdyni powędrował do Moniki Sadowskiej. Profesjonalizm to jej drugie imię, a bezpiecznym portem są dla niej nieruchomości. Śmiała w działaniach, budująca trwałe relacje biznesowe, z apetytem na sukces Monika co rok poprzeczkę stawia jeszcze wyżej.

 

Sebastian Wielgus –  przeszedł przez miniony rok niczym burza i to zawodowo. Tytuł Najlepszego Agenta gdańskiego oddziału White Wood przypadł właśnie jemu. Sebastian to człowiek lubiący wyzwania. Spełnione przez niego marzenia klientów można śmiało liczyć w setkach. Fachowa wiedza merytoryczna w połączeniu z bogatym doświadczeniem w branży nieruchomości czyni go modelowym przykładem agenta doskonałego.

 

TOP 1 w White Wood Nieruchomości – Magdalena Krasnodębska

 

Najlepsza Agentka Oddziału w Gdyni – Monika Sadowska

 

Najlepszy Agent Oddziału w Gdańsku – Sebastian Wielgus

 

Ster na cel!

 

Orzeł czy reszka? Wróżby z fusów? Ciągnięcie losów? Bynajmniej! Niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Wierzymy w siłę planowania. Zgadzamy się z Henry Fordem, który powiedział: Bardziej niż cokolwiek innego – przygotowywanie się jest sekretem do sukcesu. Lubimy szczęśliwe zakończenia, więc sami tworzymy scenariusze. Bierzemy pod uwagę różne ewentualności. Stawiamy na plany uszyte na miarę naszych wizji, koncepcji klientów oraz ich potrzeb. To pozwala nam pewnie trzymać stery, niezależnie od pogody.

 

Zespół White Wood Nieruchomości i White Wood Finanse

 

 

Każdy kolejny rok to czysta karta, żyzny grunt do rozwoju, realizacji, wytyczania nowych ścieżek. Team White Wood, pełen optymizmu, nowych ambicji i aspiracji, jest gotowy na odważne kroki.

Czy w 2023 roku zwolnimy tempo? Takiej opcji nie przewidujemy! :)