White Wood Finanse – nowa definicja obsługi nieruchomości premium

18-05-2022

White Wood Finanse – nowa definicja obsługi nieruchomości premium

Co daje połączenie eksperckiej wiedzy na temat branży kredytowej z wysokim standardem obsługi nieruchomości premium? Sukces, który jak mawiał Henry Ford, buduje wspólna praca. Wspaniała fuzja kompetencji oraz doświadczeń dwóch osób doprowadziła do powstania White Wood Finanse, nowej spółki na Trójmiejskim rynku finansowym, specjalizującej się w finansowaniu nieruchomości.

Kto za tym stoi?

Taki tandem! Paweł Podbielski i Witek Dubowicz – zgrany duet na gruncie zawodowym, prywatnie dobrzy przyjaciele. Paweł, twórca oraz właściciel White Wood Nieruchomości. Witek, założyciel firmy Dobra Hipoteka i jeden z założycieli trójmiejskiej grupy biznesowej BNI Wizja, którego obecność na naszym pokładzie potwierdza fakt, że do White Wood dołączają najlepsi. Witek ma ponad 7 lat doświadczenia w udzielaniu kredytów, przez ten czas zbudował zespół specjalistów, który przez lata obsługiwał już ponad 1000 klientów.

Jak to się zaczęło?

Zaczęło się od doraźnej współpracy White Wood oraz Dobrej Hipoteki (reprezentowanej przez Witka), która trwała 2 lata i układała się perfekcyjnie. Dowodem tego są imponujące kwoty wypłaconych kredytów – w samym 2021 roku było to 49 mln zł kredytów! Okazało się że Witek głównie obsługuje klientów zaintersowanych rynkiem premium. Co idealnie wpisywało się w specyfikę firmy WW. Ostatecznie Paweł i Witek jednoczą swoje siły pod szyldem White Wood Finanse.

White Wood Finanse – profesjonalne usługi na miarę XXI wieku

Świat się zmienia. Zmianom ulegają także preferencje inwestorów, których życzeniem jest kompleksowa opieka na całej ścieżce usługowej/którzy oczekują kompleksowej opieki na całej ścieżce usługowej – od opracowania strategii finansowej, przez przygotowanie ofert nieruchomości, po finalizację kupna, sprzedaży czy wynajmu domów, mieszkań lub apartamentów. Zdecydowaliśmy o tym, że dla naszych klientów ta jakość usług nie będzie przywilejem, ale powszechnym/ogólnodostępnym/dostępnym udogodnieniem (nie chciałam używać tu słowa standardem, aby w tym znaczeniu nie brzmiało jako coś pospolitego). Chcemy, aby dział White Wood Finanse kojarzył się z rzetelnym doradztwem i pełną optymalizacją działań, które sprzyjają oszczędności czasu (,pieniędzy) oraz minimalizacji ryzyka związanego z transakcjami.

3, 2, 1… Start!

Wielkimi krokami zbliża się premiera strony, a także szeroko zakrojona kampania marketingowa White Wood Finanse. Naszą ambicją jest zaprezentowanie idei nowej kategorii kompleksowych usług dedykowanych klientom zainteresowanych jakością premium/klientom premium. Dla White Wood własny/macierzysty dział finansowy oznacza kolejny krok w karierze i jednocześnie wejście na światowy poziom biur nieruchomości utrzymanych w konwencji concierge.