White Wood najlepszą agencją nieruchomości w województwie pomorskim w roku 2022

04-05-2023

White Wood najlepszą agencją nieruchomości w województwie pomorskim w roku 2022

Rok 2022 był życzliwy i przyniósł nam kolejne zwycięstwo. Po raz drugi z rzędu White Wood zdobyło tytuł najlepszej agencji nieruchomości w województwie pomorskim!
21 kwietnia 2023 r. mieliśmy okazję ponownie zawitać na warszawskich salonach, aby podczas gali finałowej, odebrać nagrodę w prestiżowym konkursie Otodom – Lider Nieruchomości 2022.

Lider Nieruchomości Otodom – jedyny taki!

Konkurs organizowany przez Otodom jest pierwszym, a także jedynym tego rodzaju wydarzeniem w branży. Kapituła konkursowa wyłania kandydatów, którzy wzorowo kształtują pozytywny wizerunek segmentu nieruchomości. Jubileuszowa, 5. edycja konkursu zyskała nowe oblicze. W tym roku dokonano niezwykle pieczołowitej oceny jakościowej ogłoszeń agencji wystawiających swoje oferty na Otodom. Na tej podstawie z każdego województwa wyłoniono grono pretendentów walczących o tytuł Lidera. W tym roku obok zwycięskich agencji nieruchomości na podium stanęli także najlepsi deweloperzy.

We are the champions

Tak! Zdecydowanie czujemy się zwycięzcami. Co oznacza kolejna nagroda w konkursie? Dumę i…pewność. Utwierdzenie nas samych w tym, że to, co robimy, robimy dobrze. Jesteśmy niewyobrażalnie szczęśliwi, pracując pod szyldem White Wood.
Naszym zdaniem tytuł Lidera jest również gwarancją zaufania. To zielone światło dla klientów, którzy liczą na to, że poszukiwanie ich wymarzonego domu czy mieszkania, przebiegnie w atmosferze kompletnego profesjonalizmu.

Pytacie, co stoi za naszym sukcesem? Trafniej zapytać: „kto?”. W White Wood sukces budują ludzie – ich relacje i współpraca, które działają jak doskonale naoliwiony mechanizm.
Każdego dnia przyświeca nam iście muszkieterskie podejście: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Dlatego mnożymy swoje zwycięstwo przez tytaniczną pracę agentów, multizadaniowość back office i niezawodne przedsięwzięcia działu marketingu. Anna Podbielska (Zajączkowska), kierownik marketingu w White Wood, podkreśla, że ścieżka komunikacji z klientami oraz wszystkie działania marketingowe, jakich się podejmujemy, są zawsze na najwyższym poziomie.

 

Ahoj, przygodo!

Otwieramy kolejny rozdział. Wdzięczni za tak prestiżowe wyróżnienie, zyskaliśmy jeszcze większą moc i ogromną motywację do działania. Robimy głęboki ukłon w stronę klientów, dzięki którym uczestniczymy w spełnianiu marzeń. Dziękujemy właścicielowi White Wood – Pawłowi Podbielskiemu oraz Pawłowi Wysockiemu – kierownikowi zespołu. To oni pewną ręką trzymają stery, które kierują naszą agencję na „szerokie wody”.