White Wood najlepszą agencją nieruchomości w województwie pomorskim według Otodom

04-04-2022

White Wood najlepszą agencją nieruchomości w województwie pomorskim w roku 2021

Z ogromną niecierpliwością czekaliśmy na moment, w którym będziemy mogli podzielić się naszym sukcesem. Oto przed Państwem White Wood – Lider Nieruchomości Otodom, czyli najlepsza agencja nieruchomości w województwie pomorskim w roku 2021.

The winner takes it all!

Nagroda otrzymana 1 kwietnia 2022 roku podczas uroczystej gali finałowej konkursu Lider Nieruchomości Otodom to ukoronowanie naszej pracy. Z ogromnym szacunkiem traktujemy zaufanie, którym obdarzono markę White Wood. Jednocześnie cieszymy się, że możemy uczestniczyć w projektowaniu rynku nieruchomości ujętej w kontekst przyszłości. Prestiżowy tytuł Lidera potwierdził słuszność naszej filozofii, której filarami są: uczciwość, wiedza merytoryczna, rzetelność i profesjonalizm. Właśnie dzięki tym wartościom możemy dumnie reprezentować branżę nieruchomości segmentu Premium.

Nieustannie podkreślamy, że White Wood to ludzie pełni pasji. Niesamowitą wdzięczność kierujemy w stronę Pawła Wysockiego, kierownika, który stoi na czele biura, oraz naszych Agentów zapewniających klientom obsługę na najwyższym poziomie.
Tylko Aneta Dopka potrafi wprawić w ruch wszystkie trybiki tak, by agencja działała niczym szwajcarski mechanizm. Robimy więc głęboki ukłon w jej stronę.
Na podziękowania zasługuje również cały backstage White Wood od administracji, przez marketing. Zaangażowanie każdej z tych osób jest miarą sukcesu całej agencji.

Konkurs Lider Nieruchomości Otodom

Otodom, najpopularniejszy w Polsce serwis nieruchomości, pozostaje w poczuciu obowiązku odpowiedzialności za to, w jakim kierunku zmierza branża. Stąd jego pragnienie rozwoju, inspiracji, edukacji oraz kształtowania nowych standardów wspólnie z najlepszymi agencjami w naszym kraju.
Ideą trzyetapowego konkursu Lider Nieruchomości Otodom jest wytypowanie godnych parterów, których kompetencje i dobre praktyki pozwolą na współtworzenie profesjonalnego wizerunku branży nieruchomości.
Dla organizatora priorytetem jest rzetelność, dlatego laureaci wyłaniani są na podstawie obiektywnych kryteriów oraz badań polegających na dedykowanym algorytmie.

P.S.

Dziękujemy za wyróżnienie i wyjątkowe uhonorowanie marki White Wood Nieruchomości! Jednogłośnie twierdzimy, że zwycięstwo w tak ważnym konkursie branżowym jest wspaniałym fundamentem dalszego rozwoju.
Ale my, jak to my, nie spoczywamy na laurach. Zmotywowani i napędzani dobrą energią działamy dalej, ze zdwojoną siłą!