White Wood Nieruchomości Ekskluzywny Wernisaż

01-09-2022

White Wood Nieruchomości ekskluzywny wernisaż.

 

Od ponad 30 lat zachwycamy się architekturą Trójmiasta. Nieoczywiste i dopracowane nieruchomości klasy Premium są naszą inspiracją oraz sposobem na godzenie zawodowej codzienności z pasją.

 

Każdego dnia, na nowo i od nowa. Zachwyty, zaskoczenia i satysfakcjonujące połączenia. Ze szczęśliwymi właścicielami, inwestorami i pasjonatami. Z Wami.

Lata mijają, a nasze słabości do nietuzinkowych wnętrz i zamykania w nich jakościowych relacji pozostają niezmienne. W dzisiejszych, szybkich i zmiennych czasach to tak wyjątkowe, jak i warte celebrowania. W równie wyszukanych okolicznościach.

 

Tej jesieni organizujemy ekskluzywny wernisaż Czasem z Tobą”. Zapraszamy na niego tych, z którymi relacje są nam szczególnie bliskie.

Spotkajmy się w otoczeniu sztuki, która wzbogaci barwne dialogi i zbuduje komfortową przestrzeń, sprzyjającą wymianie myśli oraz spostrzeżeń.

 

 

Na ścianach zawisną obrazy Marzeny Ślusarczyk oraz Tomasza Kołodziejczyka. Artystów, którzy od 20 lat przenoszą na płótna wizje otaczającej nas, tak dobrze znanej i wręcz intymnej, trójmiejskiej rzeczywistości.

 

  • Chcemy podzielić się z Państwem tym, co wychodzi z naszej pracowni i czemu poświęcamy większość życia. Nie narzuciliśmy sobie konkretnego tematu, na wystawie prezentujemy obrazy z paru lat naszej pracy twórczej. Realizujemy własne wizje w malarstwie, a podejmowane przez nas zagadnienia są bardzo osobiste. Ważna jest dla nas, mimo łączącej nas przyjaźni, odrębność. To, co wspólne, to to, że w pewnej warstwie wciąż uczestniczymy w dialogu ze sobą, stąd tytuł wystawy „Czasem z Tobą”. Nasze życie związane jest z Gdańskiem i bardzo istotne jest dla nas, że właśnie tu, w centrum tego ukochanego przez nas miasta, które w pewien sposób nas ukształtowało, w murach uczelni, którą ukończyliśmy, odbywa się ta wspólna wystawa – tłumaczą Marzena Ślusarczyk oraz Tomasz Kołodziejczyk.

 

Uroczyste otwarcie wernisażu odbędzie się w podziemiach ASP w Gdańsku 7 października  od godziny 19.00.  Zgromadzeni goście zostaną uraczeni poczęstunkiem oraz lampką wytrawnego trunku.

 

8 października 2022 roku, od godziny 10:00 do 15:00 wystawa zostanie udostępniona szerszej publiczności.

 

Spotkajmy się, by wspólnie uczcić wyjątkowe momenty w codzienności!

 

 

O artystach:

Marzena Ślusarczyk – urodzona w 1976 roku. Dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku obroniła w 2003 roku, w pracowni prof. Mieczysława Olszewskiego, podobnie jak aneks z pracowni Witrażu i Malarstwa Ściennego u prof. Andrzeja Dyakowskiego. Mieszka i tworzy w Gdańsku. Brała udział w licznych wystawach w kraju i za granicą, a dzieła jej autorstwa wzbogacają zasoby wielu prywatnych europejskich kolekcjach. Maluje w technice akrylowej na płótnie. Obrazy artystki cechuje bardzo refleksyjne, osobiste, duchowe i sugestywne podejście do otaczającego świata. Wielką wartość stanowi subtelne i nieoczywiste znaczenie obrazu, przepełnionego emocjami w granicach kompozycji i koloru.  Jej pasją jest też rzeźba ceramiczna.

 

Tomasz Kołodziejczyk – urodzony w 1976 roku. W 2003 roku obronił dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, w pracowni prof. Mieczysława Olszewskiego oraz aneks z pracowni Witrażu i Malarstwa Ściennego u prof. Andrzeja Dyakowskiego. Po zakończeniu uczelni przez kilka lat zajmował się malarstwem ściennym. Obecnie tworzy w technice akrylowej na płótnie. Choć jego obrazy to syntetyczne ujęcie pejzażu, najczęściej o tematyce morskiej, nie uważa się za marynistę. Ważna jest dla niego kompozycja. Subtelną, niemal idealną konstrukcję, dopełnia równie przemyślaną kolorystyką.