White Wood Nieruchomości Online – zmieniamy się dla Was.

10-04-2020

White Wood Nieruchomości Online – zmieniamy się dla Was.

Otaczający nas świat i rzeczywistość zmieniła się całkowicie, nasze dotychczasowe nawyki musimy zastąpić tymi, które są przystosowane do obecnych warunków i standardów.
Tak działamy dzisiaj, dostosowując się do otaczającej nas rzeczywistości.

1.Prezentacje Online
W White Wood Nieruchomości od dziś jest możliwość zamówienia prezentacji online do każdej oferty. Wyjaśniamy czym taka prezentacja jest.
Każda oferta na naszej stronie posiada przycisk „zamów prezentację online”, dzięki któremu wysyłana jest do nas wiadomość o chęci skorzystania z takiej usługi. W ciągu 2 dni od zgłoszenia dostają Państwo gotowy filmik poglądowy (w dobrej jakości) z danej oferty. Po zapoznaniu się z filmem umawiają się Państwo indywidualnie z opiekunem na dzień prezentacji. Agent dzwoni do Państwa, będąc już na nieruchomości i poprzez aplikacje do video rozmów, odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania.
Dzięki tej usłudze można zminimalizować ilość prezentacji a tym samym kontaktów z innymi ludźmi co jest dziś szczególnie zalecane.

Przykładowa oferta White Wood Nieruchomości

2. Wirtualny spacer
Jakość przede wszystkim! Nasze wirtualne spacery to najwyższa jakość i możliwość swobodnego przemieszczania się bez „zacinania” po każdym zakamarku nieruchomości oraz przybliżania każdego fragmentu wnętrza.
Zobacz jak wygląda najwyższa jakość:

Mamy nadzieję że dzięki tak dokładnej formie prezentacji będą Państwo w stanie bardzo dokładnie zweryfikować nieruchomość, bez konieczności wielokrotnego umawiania się na prezentacje.

3. Dzień Otwarty Online
To specjalna forma prezentacji gdzie w normalnych warunkach klient może swobodnie, bez ingerencji właścicieli, przemieszczać się po nieruchomości tak by poczuć się w niej jak we „własnym domu”. Niestety otaczająca rzeczywistość nie pozwala na przeprowadzenie typowego dnia otwartego. Tutaj nieocenionym pomocnikiem jest właśnie wirtualny spacer dzięki któremu klient może płynnie przemieszczać się po apartamencie.
Data dnia otwartego ustalana jest co najmniej 2 tygodnie wcześniej, tak by każdy mógł zaplanować swoją obecność.
Agent będąc na nieruchomości prowadzi transmisję na żywo, za pomocą wybranego medium społecznościowego, gdzie w czasie rzeczywistym można zadawać pytania dotyczące nieruchomości.
Tak wyglądały nasze dni otwarte a na nowe w formie online zapraszamy już niebawem!