White Wood Nieruchomości z nową siedzibą w Gdyni.

18-10-2023

White Wood Nieruchomości z nową siedzibą w Gdyni

O taj zmianie było wiadomo już od dłuższego czasu, jednak znalezienie miejsca, tak zwanej perełki, nie było prostą sprawą, ponieważ lokal i lokalizacja musiały spełnić szereg warunków.

Jeżeli chodzi o Gdynie w grę wchodziły jedynie dwie lokalizacje Orłowo i Śródmieście, jednak poprzednia lokalizacja tuż przy plaży, w centrum Gdyni sprawdziła się na tyle idealnie, że White Wood postanowił w tej kwestii nie dokonywać wielkiej rewolucji, i tak o to jesteśmy po raz kolejny w samym centrum Gdyni!

Cała aranżacja biura owiana była lekką nutą tajemniczości, ponieważ, wiem że Paweł z Anią chcieli zaskoczyć zespół jak i klientów, stylem, rozmiarem i funkcjonalnością.

Tuż po przekroczeniu progu znajdujemy się w recepcji, urządzonej w ponadczasowym, klasycznym stylu z ladą, która jest zdecydowanie jej głównym elementem, wykonanym z naturalnego kamienia – Patagonii. Lekkości wnętrzu nadają przydymione, stonowane lustra a całość podkręcają kolorowe, jednak przemyślane dodatki. Osobiście jestem wielką fanką łączenia klasyki z delikatnym twistem koloru i stylu retro.

Wiem, że właścicielom zależało na ogromnej funkcjonalności biura i to zdecydowanie widać na przykład w dwóch salach konferencyjnych, które również zachwycają klasyką.

Zapraszam na fotorelację, delikatnych smaczków. Całość będzie można zobaczyć podczas oficjalnego otwarcia, które nastąpi już niebawem.

Zapraszam do śledzenia naszych Social Mediów

Karolina Michalak