White Wood Sailing Team – kolejny sezon przed nami!

02-06-2020

White Wood Sailing Team – Kolejny sezon przed nami!

Jest taka kategoria zmagań żeglarskich, która przeżywa swoisty renesans. Mowa o jachtach mieczowych klasy 505. Wymagająca, pełna dynamiki i jednocześnie spektakularna dyscyplina sportu. Tu nie ma miejsca na błąd. Jest sportowa ostra rywalizacja wymagająca zarówno ogromnej siły fizycznej jak i psychicznej. Tylko ludzie z ogromną pasją i mądrą taktyką mogą się w niej spełnić. Tacy zawodnicy to Przemek Zagórski i Michał Olko – niezrównany White Wood Sailing Team, który startuje właśnie w klasie 505.
Na swoim koncie mają już kilka znaczących sukcesów i zostali zauważeni w świecie żeglarskim. Team brał już udział m.in. w Pucharze Polski 2019, a w roku ubiegłym uczestniczył w Mistrzostwach Świata 505 w Australii.

Michał i Przemek to sportowcy z krwi i kości. Cały rok dbają o tężyznę fizyczną, wyznaczają sobie ambitne cele i do nich dążą. Od trzech lat startują w barwach White Wood Nieruchomości, trójmiejskiej firmy która odzwierciedla ich filozofię życiową: „Żyj z pasją i spełniaj marzenia!” . To świetny, zgrany duet w którym każdy ma swoje ściśle wyznaczone zadania. Jak twierdzą dogadują się bez słów. Jako zgrany duet ustalają strategię działania na ten sezon, wspólnie organizując swój udział w kolejnych zawodach.