White Wood od lat współpracuje ze znanymi i godnymi zaufania deweloperami

24-02-2015

Przygotowanie dokumentacji do zawarcia transakcji

White Wood Nieruchomości od lat współpracuje ze znanymi i godnymi zaufania deweloperami. Budują oni atrakcyjne inwestycje, nie tylko pod względem lokalizacji ale architektury i najwyższej jakości wykończenia. Szczycą się inwestycjami od wzgórza Gdyni poprzez Sopot aż po krańce Gdańska. Zajmują się budową małych kameralnych inwestycji, domów jednorodzinnych lub bliźniaków i dużymi inwestycjami gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.


Inwestycje które polecamy:

Nowe Orłowo: Orłowo, zaledwie 10 minut od plaży, ciekawa architektura i fantastyczna lokalizacja.

Aquarius: Sopot, 15 minut od Monte Cassino, z daleka od turystycznego zgiełku.

Garnizon: Wrzeszcz, każdy z budynków indywidualnie dopasowany do typów klienta i ich potrzeb, wysoka jakość wykończenia.

Brama Sopocka: Wielki Kack, inwestycja która początkuje zamiary miasta Gdyni do wprowadzenia tam prestiżowej i kameralnej zabudowy w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Idealny dojazd do obwodnicy, centrum Sopotu jak i Gdyni.

Quattro Towers: Wrzeszcz, świetnie skomunikowane w pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe.

Fryderyk: Sopot, kameralna i wysublimowana inwestycja powstająca w bardzo atrakcyjnej lokalizacji różniąca się od większości zabudowy w Sopocie.

Neptun Park: Jelitkowo, tuż obok pasa nadmorskiego przy czym i najdłuższej w Trójmieście trasy rowerowej, w zaciszu gdzie każdy z mieszkańców czuje się jak na wakacjach.

Rezydencja Redłowo: Redłowo, wysoka jakość wykończenia, widok na panoramę Gdyni, inwestycja wtapiająca się w willową zabudowę.