Zapraszam Was serdecznie do mojego Trójmiejskiego świata! Karolina Michalak

02-10-2023

Nieruchomości to nie tylko praca ale i styl życia, życia które potrafi być nieprzewidywalne, pełne emocji w każdej postaci, ale też fascynujące i ciekawe. Codziennie poznaję nowych, często inspirujących ludzi, nowe miejsca i oczywiście nowe, wyjątkowe nieruchomości. Chciałbym podzielić się z Wami częścią tej pracy i pokazać jej kulisy oraz życie w Trójmieście, które zaczyna być najchętniej wybieranym „miastem” do  życia w Polsce, z czego się bardzo cieszę!

Parę słów o mnie, o tym  kim jestem i jak zaczęła się moja przygoda w Trójmieście 😊

Jestem absolwentka Politechniki Gdańskiej, Wydziału Architektury, który ukończyłam z tytułem magistra inżyniera architekta. Mam za sobą pracę w pracowniach architektonicznych a obecna przygodna z branżą nieruchomości zaczęła się w 2019 roku gdzie pracowałam w jednym z trójmiejskich biur.

 

A jak trafiłam do White Wood? Przez zamiłowanie do piękna. Eleganckie, wyjątkowe wnętrza, które zaczęły coraz częściej w owym czasie pojawiać się na social mediach White Wood zwróciły moją uwagę. Z racji mojego wyuczonego zawodu takie wnętrza przyciągają mnie z magnetyczną wręcz siłą i już od początku 2020 roku zaczęłam stawiać pierwsze kroki w świecie nieruchomości Premium.

 

Rozwój osobisty to dla mnie rzecz absolutnie ważna, dlatego też poza pracą studiuję podyplomowo MBA w zakresie nieruchomości i inwestycji oraz uczestniczę w wielu szkoleniach branżowych np. kurs Sandler Selling System, który pokazał mi nowe oblicze technik sprzedażowych i negocjacyjnych.

 

Poza pracą? Skupiam się na podróżach. Odwiedzam różne zakątki świata, poznając przy tym nowe kultury i miejsca. Jestem absolutną zwolenniczką maksymy „podróże kształcą”! Poza pracą uwielbiam czytać książki, nie tylko te branżowe. Wolny czas spędzam z moim psem i przyjaciółmi, to mnie bardzo odstresowuje i pozwala naładować baterie 😊.

 

Zapraszam Was serdecznie do mojego Trójmiejskiego świata!