Paweł Podbielski

Dyrektor Zarządzający
Starszy specjalista ds. nieruchomości

O Doradcy

Z ogromnej wiedzy i pasji do nieruchomości Paweł stworzył biuro White Wood Nieruchomości, jedno z najprężniej działających na rynku trójmiejskim. Skutecznie i konsekwentnie zarządza, wspiera i uczestniczy w rozwoju zawodowym pracowników. Wymagający od siebie i innych. Zawsze z uśmiechem pomoże w każdej sytuacji.

Specjalizuje się w segmencie nieruchomości luksusowych i obsłudze klientów premium. Jako licencjonowany pośrednik zawsze stawia na stabilność i uczciwość transakcji. Komfort i poczucie bezpieczeństwa jego Klientów są dla niego szczególnie ważne. Jest również ceniony przez klientów jako doradca w procesie podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Paweł karierę zawodową rozpoczynał jako broker w jednym z największych warszawskich biur nieruchomości. Po przeprowadzce do Trójmiasta założył własne biuro, aby móc pracować według najlepszych światowych standardów w branży. Lubi wyzwania zawodowe, znany jako skuteczny negocjator.

Jest absolwentem studiów podyplomowych wydziału Finansów i Bankowości na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Po pracy można go spotkać na korcie do squasha lub na trójmiejskich szlakach rowerowych.

Zobacz moje oferty

Galeria

Referencje