Poznaj naszych top agentów I półrocza 2023 roku

04-08-2023

Poznaj naszych top agentów I półrocza 2023 r.

Dobry agent ma… doświadczenie? Dobry kontakt z ludźmi? A może po prostu „to coś”? Historie najbardziej imponujących i najśmielszych transakcji pierwszej połowy 2023 roku pokazują, że to kombinacja wszystkich tych czynników. Poznajcie naszych top agentów.

 

To był niesamowity początek roku, a liczby to potwierdzają:

 

  • zamknęliśmy w tym czasie niemal 270 zleceń,
  • sprzedaliśmy nieruchomości za łącznie ponad 110 000 000 PLN!
  • Pokazaliśmy na portalach zewnętrznych o 40 proc. więcej ofert, niż w poprzednim okresie,
  • 75 proc. naszej bazy pochodzi z 2023 roku – sprzedajemy naprawdę szybko…

…co udowadniają poniższe historie:)

Top Agenci I półrocza 2023 r. – Gdynia!🏝

 

Jedna z najlepszych agentek 2023 roku zaczęła przygodę z agencją White Wood jako… klientka! To nie jedyne zaskoczenie wśród historii sukcesów, jakimi podzielili się z nami nasi Agenci z Gdyni.

Monika Sadowska

Dla współpracującej z White Wood od 5 lat Moniki Sadowskiej wyróżnienie było owocem ciężkiej pracy w pierwszej połowie roku. Oto, co mówi o „najtrudniejszej” nieruchomości, jaka trafiła pod jej opiekę:

  • Apartament był przepiękny, wykończony na najwyższym poziomie, w centrum Gdyni, ale początkowo nikt go nie oglądał. – opowiada. – Odbyła się tylko jedna prezentacja, z której nikt nie wynikło. W końcu jednak pojawiła się Klientka. Przeprowadziłam prezentację i okazało się, że podoba jej się wszystko: oświetlenie, wyposażenie, lokalizacja. Od razu, po tej jednej wizycie, kupiła mieszkanie…

Anna Złotogórska

Co wyróżnia dobrego agenta? – Na pewno w tym zawodzie bardzo ważna jest systematyczność, doświadczenie, wiedza i dobry kontakt z klientem. To dzięki temu klienci wracają, a praca jest ułatwiona, bo nowe osoby trafiają do mnie z polecenia. – tłumaczy Anna Złotogórska.

Na pewno coś o tym wie, bo sama do White Wood trafiła najpierw jako… klientka. – Urzekło mnie profesjonalne podejście i wizerunek firmy, zupełnie inny na tle zwyczajnych agencji, z jakimi wcześniej miałam styczność. Pracuję tu już 6 lat.

Dorota Piotrowska 

Zdaniem Doroty Piotrowskiej z gdyńskiego oddziału White Wood, dobry pośrednik nieruchomości to jednocześnie sprzedawca, prawnik i księgowy, z dość dużym pojęciem o home-stage’ingu, logistyce czy budowlance. Sukces z pierwszego półrocza tłumaczy tym, że trafiają do niej klienci świadomi – Wolą „oddać” swoje nieruchomości w ręce profesjonalistów, którzy dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu przeprowadzą proces sprzedaży sprawnie, uzyskując najlepszą cenę.- wyjaśnia.

Tomasz Malczewski

Zdaniem Tomasza Malczewskiego najciekawszą nieruchomością sprzedaną w ostatnim kwartale był 145-metrowy apartament w Gdyni Małym Kacku. – Mieści się ostatnim piętrze budynku z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy. Plusem było też to, że na tym etapie inwestycji deweloper był w stanie dostosować apartament pod wieloma względami do indywidualnych potrzeb bardzo wymagającego klienta. – opowiada.

Zaznacza, że to nie jest koniec jego przygody z tą inwestycją – apartamenty na osiedlu Bernadovo trafią do sprzedaży również w drugim kwartale, co na pewno da szansę Tomaszowi na wyróżnienie również pod koniec roku…

Gratulujemy!

 

 

Najlepsi Agenci I półrocza 2023 r. z Gdańska 💛

Czy obłędny widok da się wycenić? Z pewnością nie, ale jednej z naszych agentek udało się w pierwszym półroczu zamknąć transakcję sprzedaży mieszkania z niesamowitą panoramą i ceną ponad 45 tys. zł za metr. A to nie jedyne zaskoczenie wśród opowieści o udanych transakcjach pierwszego półrocza…

 

 

Paulina Górska 

Czy dobry agent to wrodzony talent, czy efekt ciężkiej pracy? Odpowiada Paulina Górska, która w White Wood pracuje od 2,5 lat:

  • W byciu skutecznym agentem nieruchomości pomagają pewne predyspozycje czy cechy wrodzone takie jak otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją. Ale są też obszary, które da się wypracować w trakcie pracy, jak np. dobra organizacja, czyli umiejętność skupienia się na wielu rzeczach jednocześnie i wypracowanie sobie pewnych systemów, które ułatwiają pracę.

Zdaniem Pauliny w byciu skutecznym agentem pomaga jej też to, że bardzo lubi swoją pracę:)

Magdalena Loose 

Magda Loose pytana o największe obawy klientów, wymienia przede wszystkim obawę o czas. Czy nie za wcześnie sprzedaję? Czy nie za późno kupuję? Na szczęście w White Wood są agenci, którzy potrafią przygotować własne analizy, które skutecznie koją nerwy.

  •  Jeśli mam do czynienia z inwestorem, to przygotowuję dla niego wykresy z cen transakcyjnych, jakie mieliśmy ostatnio zarówno w biurze, jak i w danej lokalizacji. To jasno obrazuje tendencję wzrostową. Na takie spotkanie przygotowuję też raporty z przychodów, jeśli mówimy o mieszkaniu inwestycyjnym. – zdradza kuchnię swojej pracy jedna z top agentek 2023 r., Magda Loose.

Magdalena Krasnodębska

Jedna z top agentek pierwszego półrocza, Magda Krasnodębska, zaczynała w sprzedaży 15 lat temu, skąd do nieruchomości przeszła po siedmiu latach, a ostatnie dwa spędziła już w zespole White Wood. Co ją najbardziej zaskakuje w pracy?

  • Zaskakuje mnie codziennie wiele rzeczy, ale to chyba dobrze, bo najciekawszym elementem mojej pracy jako agent nieruchomości jest właśnie ta nieprzewidywalność i niepowtarzalność każdego dnia. Jedyna rzecz, która powtarza się przy każdej transakcji, to świetne relacje z klientami…

 

Adrian Smagliński

  •  Okazja zaprosi do tańca tego, kto jest już na parkiecie. – to ulubione powiedzenie Adriana Smaglińskiego, który nie po raz pierwszy został uhonorowany tytułem Najlepszego Agenta. W codziennych rozmowach z klientami pomagają mu szkolenia i certyfikaty z negocjacji czy sprzedaży, które ma na koncie, a także perfekcyjna znajomość angielskiego zdobyta podczas pracy na Wyspach. Gratulujemy udanego półrocza!

Karolina Michalak

  •  Każde zamknięcie transakcji daje mi duże poczucie satysfakcji, jednak jeśli mam wybrać jedną z tego półrocza, to był to zakup apartamentu przy współpracy z Magdą Loose. Mieści się na Wyspie Spichrzów w inwestycji DeoPlaza z obłędnym widokiem na Motławę i Stare Miasto. Cena za mkw. była równie obłędna: ponad 45 000 zł. Bardzo ciężko teraz o takie perełki, tym samym jestem szczęśliwa, że taka nieruchomość trafiła w ręce mojego Klienta. – mówi zaskoczona laureatka, która w gdańskim oddziale White Wood pracuje od 2,5 roku.