Wiatr w żaglach, czyli podsumowanie roku 2023 w White Wood Nieruchomości

19-02-2024

Wiatr w żaglach! Podsumowanie roku 2023 w White Wood Nieruchomości

Obyś żył w ciekawych czasach! – mówili starożytni Chińczycy. Dla agenta nieruchomości to rzeczywiście dobra wróżba. U progu chińskiego Nowego Roku Drewnianego Smoka podsumowujemy z pewnością ciekawy rok 2023, zarówno na rynku trójmiejskich nieruchomości, jak i u nas, w White Wood.

 

Czy wiatry w tym roku były pomyślne? Zacznijmy od liczb i faktów, porównując dwa ostatnie lata:

 • wolumen sprzedaży 265 000 000 PLN
 • liczba zrealizowanych zleceń  560
 • średnia kwota transakcji 1 300 000  PLN
 • liczba sprzedanych i wynajętych nieruchomości 350
 • liczba agentów 35
 • liczba aut we flocie White Wood 8

 

Poza tym cały czas się rozwijaliśmy, a rok 2023 to dla nas również:

 • nowa wyszukiwarka nieruchomości White Wood
 • cykl materiałów lifestylowych o Trójmieście
 • Ponowne sponsorowanie drużyny w regatach klasy 505 w Polsce
 • najwięcej dni otwartych spośród wszystkich trójmiejskich Agencji
 • kampania banerowa w ważnych punktach miasta
 • Szkolenie Sandler jedno z najlepszych szkoleń sprzedażowych w Polsce
 • Poza tym każdy agent ma już swoją własną stronę, na której można znaleźć Jego oferty.

 

Zasługują na wyróżnienie

Nie byłoby opisanych powyżej wyników bez codziennej pracy poszczególnych agentów. Wyróżniliśmy:

 

w Gdańsku: Magdalenę Loose

Magda to medytujący pośrednik, który pracę w branży wymarzył sobie już w dzieciństwie. A schodząc na ziemię: to również agentka, która sprzedała w zeszłym roku m.in. 3 z naszych najdroższych nieruchomości na łączną sumę ponad 10 000 000 PLN.

 

w Gdańsku: Karinę Kokłowską

Karina to nowy typ wielowymiarowego pośrednika nieruchomości, jakich na rynku potrzeba będzie coraz więcej. Skończyła architekturę i przez kilka lat projektowała wnętrza, więc na każdą inwestycję patrzy okiem eksperta… na trzech płaszczyznach jednocześnie.

 

w Gdańsku: Karolinę Michalak

Pisaliśmy ostatnio o tym, dlaczego w White Wood pracuje tyle architektek. Karolina jest kolejną z nich, co przekłada się na ”oko” do okazji i profesjonalną wiedzę o wnętrzach czy historii sztuki wykraczającą daleko poza rynkowy standard.

 

w Gdyni: Monikę Sadowską

Lubimy jej podejście, bo Monika wierzy w swoją siłę sprawczą. Zaraża taką postawą wszystkich, z którymi się styka, dzięki czemu nieruchomości pod jej opieką pozostają zwykle krótko… bo bardzo szybko znajdują nowego, zadowolonego właściciela.

 

w Gdyni: Annę Złotogórską

Doświadczenie w branży deweloperskiej? Studia ekonomiczne? Przypadek Anny udowadnia, że obok twardych kompetencji o sprzedaży decyduje często to, co nieuchwytne: w jej przypadku szeroki uśmiech i focus na  cel.

 

w Gdyni: Natalię Salicką

Natalia ukończyła studia na dwóch kierunkach: finanse i rachunkowość oraz zarządzanie, a pracę w White Wood zaczynała od posady… asystentki zarządu. Jej pasji do rynku nieruchomości w Gdyni nie dało się zignorować i dziś ma na koncie nie tylko rolę brokera nieruchomości, ale też cykl szkoleniowy Sandler Training Selling System.

 

Nasz Top of the Top

Jednak była też trójka agentów,, którzy zostawili w tym roku wszystkich daleko w tyle. Im należą się szczególne podziękowania, bo inspirują do wysiłku cały zespół i odpowiadają za całkiem konkretną część udanych transakcji zamkniętych w 2023 r. dla naszych Klientów.

 

W Gdyni najlepsze wyniki osiągnęła Dorota Piotrowska, którą Klienci już od lat doceniają za rzetelne doradztwo i bogatą wiedzę o rynku nieruchomości w Trójmieście. W zeszłym roku otrzymała wyróżnienie dla najlepszej agentki – również w Gdyni!

 

W Gdańsku rewelacyjne efekty uzyskał Adrian Smagliński. To zresztą był „jego” rok, bo został też najlepszym agentem ostatniego kwartału 2023 r. Czym wygrał? Najpierw sprzedał 4 mieszkania w… tej samej inwestycji, a później udało mu się zamknąć grudzień (miesiąc niełatwy, pełen wyjazdów i dni wolnych…) aż sześcioma udanymi transakcjami.

 

Jednak najlepszą agentką była w 2023 r. Magdalena Krasnodębska. I co ciekawe, jest to już jej kolejne z rzędu tego typu wyróżnienie! O rynku nieruchomości w Trójmieście wie wszystko, a do tego regularnie pogłębia wiedzę kolejnymi szkoleniami. Gratulujemy!

Współpraca strategiczna z En Casa

Niektórzy nasi Klienci już o tym wiedzą, ale końcówka roku to również zacieśnienie współpracy z warszawską Agencją Nieruchomości Premium En Casa, z którą wcześniej współpracowaliśmy tylko okazjonalnie. Co się zmieniło?

⛵ Nasi Klienci mają do dyspozycji całe warszawskie know-how i zaplecze En Casa.

⛵ To łatwiejsza sprzedaż i zakup nieruchomości w Warszawie — bez konieczności szukania nowego agenta.

⛵ Z kolei warszawscy Klienci En Casa mają dostęp do naszych nadmorskich i Trójmiejskich ofert, a to z kolei oznacza szybszą sprzedaż.

 

To tylko jedna z odważnych decyzji, jakie podjęliśmy w 2023 r. Wierzymy, że dopiero nabieramy tempa, a najciekawsze jest za horyzontem.