Skuteczna sprzedaż — Obsługa sprzedaży i promocja oferty | Agencja nieruchomości – Trójmiasto | White Wood

Obsługa sprzedaży i promocja oferty

Skontaktuj się z nami

Promocja Twojej nieruchomości

W ramach opracowanej strategii sprzedaży zastosujemy ustalone metody promowania Twojej nieruchomości. Kluczową rolę odgrywa tu widok – uprzednio przygotowana technikami Home Stagingu nieruchomości to miejsce przygotowania profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Jakość zdjęć ma bowiem niebagatelny wpływ na powodzenie całej oferty: etap ich przeglądania to moment, w którym następuje pierwszy kontakt potencjalnego klienta z Twoją nieruchomością. Jeśli okaże się to konieczne, przygotujemy nawet zdjęcia sferyczne (360°) oraz ujęcia z lotu ptaka, z kamery drona.

Odpowiednio przygotowana oferta pojawi się we wszystkich popularnych portalach prezentujących rynek nieruchomości. W ramach rozszerzonych technik promocji zadbamy o pojawianie się oferty w wynikach wyszukiwania i mediach społecznościowych. Oczywiście też znajdzie swoje miejsce wśród ofert prezentowanych naszym klientom, zainteresowanym nabyciem nieruchomości. Wszystko po to, aby jak najszybciej doszło do pierwszego spotkania z potencjalnym nabywcą.

Jak przygotować się do pierwszego spotkania z Klientem?

Czas spotkania – ważne jest, by dostosować się do możliwości klientów, nie odwrotnie. Nie umawiaj się na prezentację, gdy jesteś w tak zwanym biegu lub gdy masz akurat gości. Wszystko to potencjalnie może rozproszyć Twoich klientów.

Niech w prezentowanych pomieszczeniach będzie jak najwięcej słońca i światła. Jeśli witasz klientów w dzień – odsłoń zasłony, niech poszukujący dostrzegą walory Twojego mieszkania.

Gdy prezentacja nieruchomości odbywa się wieczorem, zbuduj odpowiedni nastrój, włącz wszystkie światła i lampy. One dodają koloru i ciepła, stwarzają efekt komfortu.

Niezwykle ważne jest również Twoje nastawienie na czas prezentacji, gdy jesteś podczas niej obecny, zapomnij, że mieszkanie wciąż należy do Ciebie.

Twoja otwartość i pozytywne nastawienie są w stanie sprzedać nieruchomość. Stwórz dla oglądających atmosferę komfortu, zrelaksuj się i bądź gościnny. Jednak nie próbuj na siłę zmuszać gości do konwersacji.

Jeśli w Twoim domu mieszkają zwierzaki, niech na czas prezentacji wyjdą akurat na spacer.

White Wood Nieruchomości sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego united union flagDowiedz się więcej